EMBA studium Mexiko - EMBA studium v Mexiko hledejte zde!

EMBA studium v Mexiko - Zde naleznete EMBA studium v Mexiko

MBA

Mexiko je zemí s bohatou historií a slibnou budoucnost. Několik měst, jsou považovány za důležité průmyslové a obchodní centra, stejně jako domov pro mnoho národních a nadnárodních společností. Zahraniční studenti mohou těšit na kulturu, krajinu, ale i světového kulturního dědictví UNESCO, že Mexiko má nabídnout.


Mexiko EMBA programy nabízejí globální pohled s latinsko-americké zaměření. Mexiko EMBA programy jsou určeny pro běžné uprostřed profesní dráhy, profesionály, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru svého dalšího vzdělávání. Programy jsou strukturovány tak studenti mohli pokračovat v práci i sledování jejich vzdělávání. Studenti sledují EMBA Mexiko získá kompetence v základech podnikání, jako jsou finance, účetnictví, informační technologie, marketing, etika a ekonomie, se zaměřením na vedení a řízení.Studenti EMBA programy Mexika se učí myslet kriticky pro strategické rozhodování v měnící se globální podnikatelské prostředí.


Zvažte EMBA Mexiko, které vám pomohou předem ve své kariéře. Podívejte se na níže uvedených možností!

Čtěte více

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Campus forma Kombinované October 2019 Mexiko Buenavista

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ... [+]

Executive MBA

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností, vystavovat účastníka na nejmodernější poznatky o otázkách řízení a náročných zážitků pro rozhodování.

Absolventi EMBA Executive:

- Získáte větší schopnost systematizovat znalosti různých funkčních oblastí organizace

- bude dosaženo celostní, podnikání v oblasti systémů

- Integrace znamení a manažerské informační systémy používané pro rozhodování v prostředí nejistoty

- Identifikace obchodních příležitostí a mají možnost získávat hodnotu z manažerských situací... [-]