Marketing programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Marketing programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA je variace MBA nebo Master of Business Administration. I když je to podobné jako MBA, EMBA může být vhodnější pro osoby, které jsou již zaměstnány, ale snaží se získat více užitečné zkušenosti spojené s prací nebo změnit kariéry bezprostředně.

Co je EMBA v marketingu? Tento stupeň je obvykle určen k pokrytí mnoha hlavních aspektů podnikání, se zvláštním zaměřením na marketing. Můžete se naučit pokročilé marketingové teorie a techniky a také jak je aplikovat na obchodní situace v reálném světě. Tento stupeň vám může poskytnout hlubší porozumění nejen marketingu, ale i dalším obecným obchodním tématům, které se mohou hodit v mnoha různých obchodních pozicích.

Znalost o tom, jak se marketing používá v každodenním životě, vám může pomoci při informovaném rozhodování, když se rozhodnete něco koupit. Získání tohoto titulu vám také může poskytnout užitečné vodcovské dovednosti a pomůže vám efektivněji komunikovat s ostatními.

Když se pokoušíte plánovat náklady na získání titulu, může být užitečné přezkoumat několik různých faktorů. Zvažte, kde plánujete dokončit kurzy a zda splňujete všechny nezbytné předpoklady.

Marketingové dovednosti se mohou vztahovat na mnoho různých aspektů podnikání a EMBA se může kvalifikovat pro mnoho vysokoúrovňových pozic. Některé obyčejné povolání pro osoby s tímto studijním oborem mohou zahrnovat ředitele pro rozvoj obchodu nebo marketingového ředitele (také známého jako marketingový manažer). Můžete také prozkoumat možnost stát se vedoucím prodeje nebo manažerem značky, který je zodpovědný za řešení důležitých aspektů společnosti, pro kterou pracujete.

Ať už máte zájem o absolvování svého studia na fyzické škole nebo on-line, měli byste mít k dispozici řadu možností. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v EMBA Marketing země. Vyzkoušejte naše kategorie MBA Marketing místo.

Search for similar programs here