MBASTUDIES

Marketing a prodej programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA, nebo Executive Master of Business Administration, je změna MBA, která je obvykle určena pro obstarávání jednotlivců, kteří již mají mnoho pracovních zkušeností v oblasti podnikání. Může se nejlépe hodit pro lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru nebo pokročit v současné práci.

Co je EMBA v marketingu a prodeji? Tento stupeň vám může pomoci získat hluboké znalosti umění marketingu a prodeje produktů a služeb. Marketing a prodej mohou být životně důležitou součástí podnikatelského světa a získáním EMBA byste měli být lépe schopni aplikovat teorie a principy na podnikání v reálném světě. Ačkoli se nejspíše zaměřujete konkrétně na aspekty prodeje, můžete se také hodně dozvědět o podnikání jako celku.

Tím, že získáte tento titul, můžete získat znalosti o tom, jak prodejní a marketingové práce, které vám mohou pomoci při informovaném rozhodování ve vašem každodenním životě. Můžete se také stát lepším vůdcem a učit se strategie pro řízení vašeho času organizovaným a účinným způsobem.

Existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit to, kolik bude vydělávat EMBA. Může být užitečné podívat se na různé možnosti, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje.

EMBA v oblasti marketingu a prodeje by vám v podnikatelském světě mohl otevřít mnoho dveří. S tímto stupněm budete pravděpodobně hledat práci pro společnost, možná v řídící nebo jiné vysoké úrovni. K možným úkolem může patřit například manažer značky nebo manažer prodeje. V jedné z těchto pozic může být zodpovědná za to, že společnost pomůže společnosti zvýšit a spravovat tržby a tržby. Mohli byste být také kvalifikováni k tomu, abyste pracovali jako marketingový ředitel nebo manažer vývoje obchodu.

Můžete mít spoustu možností pro získání svého EMBA online nebo v tradiční škole. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Marketing a prodej Filter

Výkonný MBA | Marketing a řízení prodeje

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;18 měsíce
Angličtina
Ruština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studujte v angličtině! Pokročilá prémie (1) Denní studium na akademické půdě v Rusku, (2) Kombinované vzdělávání nebo (3) Online implementační vzdělávací program pro ty, kteří ...

Čtěte více

Výkonný MBA | Marketing a řízení prodeje ─ online, smíšené nebo na plný úvazek

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;18 měsíce
Ruština
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studujte v angličtině! (1) Online kdekoli, (2) Smíšené učení nebo (3) Denní studium na akademické půdě v Rusku! Top 14 nejlepších MBA ve střední a východní Evropě! Top 200 nej ...

Čtěte více