$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Marketing a prodej programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA, nebo Executive Master of Business Administration, je změna MBA, která je obvykle určena pro obstarávání jednotlivců, kteří již mají mnoho pracovních zkušeností v oblasti podnikání. Může se nejlépe hodit pro lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru nebo pokročit v současné práci. Co je EMBA v marketingu a prodeji? Tento stupeň vám může pomoci získat hluboké… Čtěte více

EMBA, nebo Executive Master of Business Administration, je změna MBA, která je obvykle určena pro obstarávání jednotlivců, kteří již mají mnoho pracovních zkušeností v oblasti podnikání. Může se nejlépe hodit pro lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru nebo pokročit v současné práci.

Co je EMBA v marketingu a prodeji? Tento stupeň vám může pomoci získat hluboké znalosti umění marketingu a prodeje produktů a služeb. Marketing a prodej mohou být životně důležitou součástí podnikatelského světa a získáním EMBA byste měli být lépe schopni aplikovat teorie a principy na podnikání v reálném světě. Ačkoli se nejspíše zaměřujete konkrétně na aspekty prodeje, můžete se také hodně dozvědět o podnikání jako celku.

Tím, že získáte tento titul, můžete získat znalosti o tom, jak prodejní a marketingové práce, které vám mohou pomoci při informovaném rozhodování ve vašem každodenním životě. Můžete se také stát lepším vůdcem a učit se strategie pro řízení vašeho času organizovaným a účinným způsobem.

Existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit to, kolik bude vydělávat EMBA. Může být užitečné podívat se na různé možnosti, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje.

EMBA v oblasti marketingu a prodeje by vám v podnikatelském světě mohl otevřít mnoho dveří. S tímto stupněm budete pravděpodobně hledat práci pro společnost, možná v řídící nebo jiné vysoké úrovni. K možným úkolem může patřit například manažer značky nebo manažer prodeje. V jedné z těchto pozic může být zodpovědná za to, že společnost pomůže společnosti zvýšit a spravovat tržby a tržby. Mohli byste být také kvalifikováni k tomu, abyste pracovali jako marketingový ředitel nebo manažer vývoje obchodu.

Můžete mít spoustu možností pro získání svého EMBA online nebo v tradiční škole. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
EMAS Eurasian Management & Administration School
Moskva, Rusko +5 Více

Studujte v angličtině! (1) Online kdekoli, (2) Smíšené učení nebo (3) Denní studium na akademické půdě v Rusku! Top 14 nejlepších MBA ve střední a východní Evropě! Top 200 nej ... +

Studujte v angličtině! (1) Online kdekoli, (2) Smíšené učení nebo (3) Denní studium na akademické půdě v Rusku! Top 14 nejlepších MBA ve střední a východní Evropě! Top 200 nejlepších MBA na světě! № 1 online a smíšené učení a № 2 MBA na akademické půdě v Rusku! Pokročilý prémiový poradenský a vzdělávací program pro ty, kteří potřebují získat pokročilé moderní manažerské dovednosti pro práci na vyšších pozicích a kteří nejsou spokojeni se základními znalostmi, které poskytuje většina akademických obchodních škol. Vzhledem ke specializaci Marketing & Sales získávají studenti kompletní kurz marketingu a prodeje. 2 prestižní tituly: Executive MBA degree z EMAS (Rusko) + Executive MBA diplom GFKM (Evropská unie, Polsko). -
EMBA
Denní studium
Kombinované studium
12 - 18 měsíce
Ruština, Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma