MBASTUDIES

Management Turecko - Management programy Turecko Management

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, organizační chování a rozhodování. manažerské kurzy mohou rovněž zaměřit na výuku vůdčí schopnosti potřebné, aby se stal manažerem.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Management Turecko - Vezměte si EMBA Turecko. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Management, Turecko Filter

Executive MBA Grenoble Ecole de Management Francie, program Istanbul-Cohort v partnerství s

41 North Business School
EMBA
<
Kombinované studium
<
19&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Grenoble Ecole de Management (GEM), nabízí Executive MBA na částečný úvazek v Istanbulu v Turecku ve spolupráci se 41 North Business School .

Čtěte více