MBASTUDIES

Kombinované studium Management podniku programy, vyhledejte nejlepší Management podniku programy zde! - Management podniku

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete dokonce pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Obě krátkodobé i dlouhodobé rozsah cíle jsou vytvářeny a dosahuje řízení organizace. Počínaje s plánem, organizace pomáhá s jeho výkonem a efektivní vedení má zásadní význam pro proces. A konečně, je potřeba řídící prostředek pro zajištění úspěchu.

Kombinované studium Management podniku programy: Hledat zde pro programy Management podniku . Získejte všechny školy a on-line Management podniku directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Management podniku zde!

1 Výsledky v Management podniku Filter

Výkonný Master v institucionálním a řízení školství

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Online forma

Tato Výkonný Master (EMBA), v institucionální a studijním řízení vzdělávací program je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve ved ...

Čtěte více