$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Management podniku programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Na rozdíl od typických magisterských programů na plný úvazek je výkonný magistr obchodní správy diplom zaměřený na profesionální pracovníky, kteří hledají studium na částečný úvazek, aby mohli rozvíjet svou kariéru. U uchazečů se předpokládá, že již mají podstatné pracovní zkušenosti, takže tempo je odlišné od konvenčního MBA. Co je EMBA v organizačním… Čtěte více

Na rozdíl od typických magisterských programů na plný úvazek je výkonný magistr obchodní správy diplom zaměřený na profesionální pracovníky, kteří hledají studium na částečný úvazek, aby mohli rozvíjet svou kariéru. U uchazečů se předpokládá, že již mají podstatné pracovní zkušenosti, takže tempo je odlišné od konvenčního MBA.

Co je EMBA v organizačním řízení? Tento program poskytuje další studium pro studenty pracovníků o technických a osobních aspektech řízení organizace. Kurzy typicky zdůrazňují efektivní rozvoj týmů, a to jak z široké organizační perspektivy, tak prostřednictvím pochopení jednotlivých charakteristik a chování. Studenti mohou posoudit řešení komplexních obchodních problémů týkajících se řízení lidských zdrojů, etických a sociálních otázek a efektivní skupinové komunikace a chování.

Získáním EMBA v organizačním řízení mají studenti příležitost dále rozvíjet rozhodovací a interpersonální dovednosti rozhodující pro každou manažerskou roli. Mohou také rozvíjet silnější porozumění výzkumným technikám a širšímu kontextu etiky, jaký se uplatňuje na řízení.

EMBA v organizačním řízení může být obvykle dokončena do jednoho až dvou let. Vzhledem k tomu, že kurzy probíhají na částečný úvazek, kurzy jsou často intenzivnější, než je kompenzovat. Náklady na školení se liší podle školy a programu a studenti by měli předem provést výzkum, aby zjistili více.

Organizační řízení zahrnuje řadu pozic v soukromých nebo veřejných firmách, které pracují přímo se zaměstnanci. Absolventi s EMBA v organizačním managementu jsou zpravidla vybaveni k tomu, aby mohli pracovat jako manažerky lidských zdrojů, ale mohou také získat kvalifikaci pro více zapojených pozic, jako jsou manažerské kurzy pro vzdělávání a rozvoj, vzhledem k jejich výuce EMBA a jejich předchozí pracovní zkušenosti. Další možností je pracovat jako analytik operačního výzkumu, provádět výzkum a poradenství v rámci společnosti o zprostředkování pracovních a organizačních otázek.

EMBA v organizačním řízení je cenná volba pro ty, kteří již pracují na plný úvazek, s programy dostupnými po celém světě, často prostřednictvím dálkového studia, aby lépe odpovídaly pracovním plánům. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Curych, Švýcarsko

Tato Výkonný Master (EMBA), v institucionální a studijním řízení vzdělávací program je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve ved ... +

Tato Výkonný Master (EMBA), v institucionální a studijním řízení vzdělávací program je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve vedoucí pozici ve stejném oboru, nebo podobné, -
EMBA
Denní studium
Kombinované studium
12 - 24 měsíce
Angličtina
Online forma