MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Malta - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Malta

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované EMBA studium v Malta - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Akreditovaný Executive MBA - cenově dostupný

Transcontinental Institution Of Higher Education
Malta, Mosta
EMBA
Září 2020
<
Online & Campus forma
<
Kombinované
<
16 měsíce
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Nezapomenutelný!!! Nejen s transformačními zkušenostmi, ale také se vším, co se naučíte. Na rozdíl od tradičního vzdělávání, kde zapomenete většinu toho, co se naučíte, objevt ...

Čtěte více