MBA Zdravotní péče programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Zdravotní péče programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Zdravotní péče

Executive Master of Business Administration je jedinečná možnost volby pro ty, kteří již byli založeni v obchodní nebo finanční pozici. Při zachování práce ve společnosti mohou účastníci programu zvolit tuto možnost, aby mohli pokračovat v pokročilém vzdělávání při práci na plný úvazek.

Co je EMBA ve zdravotnictví? Zdravotní péče je síť podpůrných systémů, jako jsou nemocnice a kliniky určené k udržení a zlepšení tělesného i duševního pohodlí veřejnosti. Tento typ studijního programu se týká množství témat určených pro vzdělávání studentů o praxi a metodách potřebných k tomu, aby se stali úspěšnými a efektivními vůdci v této oblasti. Mnohé z těchto programů pokrývají témata týkající se zdraví a obchodních záležitostí s cílem poskytnout kritičtějšímu porozumění tomuto odvětví. Třídy mohou zahrnovat finanční účetnictví, mikroekonomickou teorii, ekonomiku zdravotnictví, marketing zdravotnictví, řízení lidských zdrojů a další.

Po získání pokročilého stupně v oblasti zdravotní péče, mnoho absolventů vstupuje do pracovní síly se sadou jedinečných dovedností, které by mohly prospět téměř jakémukoli odvětví. Tito lidé jsou často vysoce analytickí, věnují velkou pozornost detailům a vyznačují se působivými komunikačními dovednostmi.

Náklady na získání EMBA mohou někdy hradit zaměstnavatelé. To závisí na typu programu a společnosti, s níž je student spojen. Dalšími faktory, které mohou ovlivnit náklady, jsou umístění programu a počet požadovaných kurzů.

Svět zdravotnictví je důležitý, stále se měnící sektor, který vyžaduje vysoce profesionální jednotlivce, aby uspokojily potřeby rozšiřující se odpovědnosti. Existuje řada rolí, které by absolvent mohl vzít v úvahu, například správce nemocnice, generální ředitel nebo finanční ředitel. Tyto pozice sdílejí podobné povinnosti v řízení nemocnice. Mezi další pracovní příležitosti patří práce jako konzultant nemocnice, analytik zdravotní politiky a ambulantní projektový manažer.

EMBA může pomoci vědcům dosáhnout titulu a výplaty ve stejnou dobu. Programy umístěné na univerzitách po celém světě mohou účastníci prozkoumat různé studijní možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Výkonná Mba Zdravotní Péče

Nottingham University Business School
Campus forma Kombinované 2 - 4 let Přihlašování započato Spojené království Nottingham

Při přípravě na výzvy spojené s organizací a řízením komplexních služeb zdravotní péče byla naše Executive MBA Healthcare jmenována vedoucí akademií NHS. [+]

Přehled

Při přípravě na výzvy spojené s organizací a řízením komplexních služeb zdravotní péče byla naše Executive MBA Healthcare jmenována vedoucí akademií NHS.

21. místo ve světě, 2. místo ve Velké Británii a 1. místo pro zvýšení platu po absolvování v nejnovějším Economist Executive MBA, lze studovat na částečný úvazek ve věku 2-4 let.

Je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v soustředění se na oblast zdravotnictví a současně obdrží široké vzdělání MBA, rozvíjí svou schopnost vytvářet hodnotu, zlepšuje organizační efektivitu a zvyšuje vaši schopnost pracovat s ostatními s cílem dosáhnout úspěšné změny.... [-]


Mezinárodní Manažerka Mba - řízení Zdravotní Péče

SMBS - University of Salzburg Business School
Campus forma Kombinované 2 let October 2018 Rakousko Salzburg

Mezinárodní studijní program MBA - Management zdravotní péče se koná na třech mezinárodních místech: Salzburg, Marburg, Brüssel, Washington DC a Toronto. Tyto jedinečné lokality nabízejí skvělou infrastrukturu s moderními učebnami. [+]

Mezinárodní Executive MBA - Management zdravotní péče

Školení manažerů v oblasti zdravotnictví

Cílem tohoto studijního programu je předat manažerské školení v oblasti zdravotnictví na akademické bázi. To zahrnuje potřebné porozumění trhu zdravotní péče, analytické dovednosti, sociální kompetence, řízení, marketing, strategické a operační řízení zdravotní péče, srovnání systémů v oblasti zdravotnictví a další témata.

Důležitým cílem studijního programu MBA je zlepšit vedoucí postavení výkonných pracovníků veřejných a soukromých zdravotnických zařízení a farmaceutického a lékařsko-technického průmyslu. Zaměřuje se také na podporu vrcholových manažerů ve svých rozhodovacích úlohách.... [-]


Executive MBA Ve Vedení Zdravotní Péče

Oakland University School of Business Administration
Campus forma Kombinované 21 měsíců February 2018 Spojené státy americké Rochester

Je navržen tak, aby poskytoval zdravotnickým pracovníkům znalosti o koncepcích a dovednostech řízení, které jim pomohou při efektivním řízení v oboru zdravotnictví [+]

Executive MBA v oblasti péče o zdraví Executive MBA v oblasti managementu zdravotní péče (EMBA-HCM) je navržena tak, aby poskytovala zdravotnickým pracovníkům porozumění manažerským koncepcím a dovednostem, které jim pomohou při efektivním řízení v oboru zdravotnictví. Program je zaměřen na lékaře a administrátory zdravotní péče s minimálně pětiletou praxí, kteří chtějí získat silné znalosti o operačním a strategickém řízení ve zdravotnictví. Volitelné alternativy kurzu - Posouzení výsledků ve zdravotnictví - Nové podniky v oblasti zdravotní péče - Plánování a hodnocení zařízení - Projektový management ve zdravotnictví - Řízení technologie ve zdravotnictví - Skladování dat ve zdravotnictví - Marketing zdravotní péče a spokojenost zákazníka - Nová zdravotní péče Svcs. Rozvoj - Nemocniční finance a řízená péče - fúze a akvizice v HC - prognóza ve zdravotnictví - Zajištění kvality ve zdravotnictví - Řízení nákladů ve zdravotnictví - vládní politika ve zdravotnictví - Mezinárodní srovnání ve zdravotnictví - Řízení kulturní rozmanitosti - Správa nemocnic - Transformace organizace zdravotní péče - Smlouvy a vyjednávání v oblasti zdravotní péče ... [-]