Filter
EMBA
Study type: Všechny Pace: Všechny

MBA Trvalá udržitelnost programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA je výkonným Masters v oboru Business Administration, postgraduální stupeň určen pro studenty, kteří jsou již manažeři střední úrovni v jejich stávající pracoviště. Studijní program jim dává dovednosti, které potřebují k postupu na další úroveň, a stát se lídry ve svém zvoleném oboru.

 

Co je EMBA udržitelnosti? EMBA na udržitelný rozvoj učí studenty o nutnosti udržitelného rozvoje v moderním trhu, ao tom, jak řídit podniky a rozvojové projekty způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí a využívá obnovitelných zdrojů a energetické zdroje.

 

Udržitelnost je rostoucí pole ve světě podnikání. EMBA v této oblasti, je pravděpodobné, že se cennější jako rostoucí počet společností přiblížit šetrné k životnímu prostředí vývoje.Mnohé z metod vyučovaných v rámci programu mají svůj původ na zemi vědě, takže stupeň má navíc tu výhodu, že studenti dobré zázemí v biologii.

 

Celkové náklady na EMBA udržitelnosti se liší v závislosti na vysoké škole se rozhodnete zúčastnit. Nicméně, studijní program je navržen tak, aby je přibližně dva roky, takže celkové náklady by měly být odpovídajícím způsobem odhadnout.

 

Existuje mnoho míst k dispozici pro držitele EMBA udržitelnosti. Firmy v celé řadě průmyslových odvětví, ve veřejném i soukromém sektoru, uznávají hodnotu trvale udržitelného rozvoje, a v blízké budoucnosti bude hledat najmout manažery, kteří jsou schopni vytvořit udržitelný rozvoj skutečností. Neziskový sektor je také mnoho pracovních míst je k dispozici pro zájemce o udržitelnosti. Odborníci mohou pracovat jako nezávislí konzultanti nebo pracovat přímo pro neziskové organizace po celém světě.

 

Existuje několik výhod studia na EMBA udržitelnosti online. On-line programy umožňují studentům studovat podle flexibilnější rozvrh, který je ideální pro profesionály. Studium on-line také umožňuje studentům studuje na vysokých školách po celém světě, aniž by museli opustit domov. Ostatní studenti mohou cítit pohodlněji učení v prostředí třídy. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in MBA Trvalá udržitelnost

Business School Lausanne

EMBA v udržitelném podnikání je unikátní program ve Švýcarsku kombinující vzdělání MBA s hlubokým ponořením do udržitelnosti podnikání prostřednictvím BSL - univerzita St ... [+]

Přehled programu

E / MBA v udržitelném podnikání je jedinečný program ve Švýcarsku kombinovat vzdělávání E / MBA s hlubokým ponořením do udržitelnosti podnikání prostřednictvím BSL-univerzita St. Gallen společný titul v udržitelném podnikání. Je ideální pro účastníky a profesionály, kteří chtějí, aby na svých stávajících zkušenostech stavěli skutečný dopad na podnikání.

Tento program kombinuje dva programy do jednoho, E / MBA a Diplom v udržitelném podnikání, výsledkem je holistický učení, který změní, jak definujete podnikání a sebe v předních změnách a inovacích pro lepší svět. Prakticky absolvujete všechny kurzy nadace z programu E / MBA a pokračujte s jednoroční specializací na udržitelnost. Výsledkem je program, který vás utvoří do sebevědomého, znalého a trvale udržitelného obchodního praktického lékaře.... [-]

Švýcarsko Lausanne
September 2019
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině