Kombinované MBA Sportovní management programy, vyhledejte nejlepší MBA Sportovní management programy zde! - MBA Sportovní management

Kombinované MBA Sportovní management programy, vyhledejte nejlepší MBA Sportovní management programy zde! - MBA Sportovní management

MBA Sportovní management

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

MBA Sportovní management je program určený pro studenty, kteří chtějí budovat a posílit svou kariéru ve světě sportu. Vzhledem k tomu, poptávka po vedení ve sportu se zvyšuje, to magisterské vybavuje studenty s komplexní znalostí a dovedností o tom, jak se stát úspěšným manažerem a výkonné ve sportovním odvětví. Tento program se zaměřuje na témata, jako jsou prodeje a marketingu, financí a řízení rizik a plánování zařízení specializující se na sportovní odvětví.

Kombinované MBA Sportovní management programy: Hledat zde pro programy MBA Sportovní management . Získejte všechny školy a on-line MBA Sportovní management directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací MBA Sportovní management zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v EMBA MBA Sportovní management země. Vyzkoušejte naše kategorie MBA MBA Sportovní management místo.

Search for similar programs here