Filter
EMBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Energetika programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Executive Master of Business Administration je titul, který nabídne pracovním manažerům příležitost získat další vzdělání a specializovaný výcvik na manažerských dovednostech a aktivitách. Soustředěním se na kurzy a projekty, které podporují strategické myšlení na vyšší úrovni, může tento stupeň zvýšit své dovednosti pro budoucí nebo pokračující úspěch ve výkonné funkci.

Co je EMBA v energetických studiích? Obvykle se zaměřuje na zaměstnance, kteří v současné době pracují pro veřejnou organizaci nebo jiný zaměstnavatel, který se zaměřuje na úsporu a využití energie. Hlavním cílem EMBA v energetických studiích je připravit studenty na realizaci energetického plánu. Tento program upřesní schopnosti a znalosti studentů tím, že předloží energetické výzvy a řeší současné strategie a trendy, které překonávají tyto výzvy.

Studenti, kteří absolvují EMBA v programu Energetické studie, mohou očekávat, že shromáždí dovednosti pro řešení problémů, neboť se pokusí vyřešit problémy v oblasti řízení energetiky. Navíc mohou také těžit z výhod vytváření sítí s podobně smýšlejícími jednotlivci a také se naučit pracovat efektivně v nastavení skupin.

Tento konkrétní stupeň se může lišit v závislosti na tom, která instituce se účastní. Obecně řečeno, protože typický student je také zaměstnanec na plný úvazek, program bude pravděpodobně trvat dva roky.

Jakmile si student obdrží své EMBA v oblasti energetických studií, může být nejlepším kandidátem na manažerské nebo výkonné pracovní pozice v oblasti snižování odpadu, energetické účinnosti nebo ochrany vody. Vzhledem k tomu, že existují různé finanční složky, které se vyučují, může určitá osoba určitě začlenit tyto dovednosti do pozice, která využívá tyto dovednosti kromě specializace v oblasti energie. Tato vzrušující oblast prošla v průběhu let různými změnami a musí se dále vyvíjet, takže specialisté mohou být v poptávce.

EMBA v programech energetických studií lze nalézt v řadě institucí a univerzit. Ať už se podíváte místně, online nebo se snažíte navštěvovat program v jiném městě, můžete očekávat, že vyladíte své dovednosti a stavíte na vaší specialitě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Energetika

Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma

Navrženo ve spolupráci s energetiky se EMBA v oblasti energetiky nabízí prvotřídní MBA pro budoucí vůdce energie, které dodává hlavně online. To by mohlo být tou nejlepší ... [+]

Veškerá energie, pouze Energie: 15-měsíční především on-line MBA program,

V průběhu posledních 100 let, University of Oklahoma obsadil přední místo, vzdělávat studenty na kariéru v oblasti nakládání s energií průmyslu, zejména v oblasti řízení ropy a zemního plynu. Z velkých ropných společností na nezávislé po celých Spojených státech, najdete absolventů OU na všech úrovních těchto organizací, včetně těch, na úrovni výkonné moci. OU je geografická poloha sedí na křižovatce hlavních potrubí a je jen několik mil po silnici z lídrů ve směrovém vrtání, takže na University of Oklahoma jedinečnou pozici nabídnout MBA v oblasti řízení ropy a zemního plynu.... [-]

Spojené státy americké Norman
Září 2019
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
German Business School

Hlavní oblastí naší EMBA v hospodaření s energií řeší zaměstnancům, kteří pracují ve veřejných organizací nebo (energeticky náročné produkce) podniků se specializací na n ... [+]

EMBA v Energy Management

GBS Executive MBA (Master of Business Administration) Program se zaměřuje na firemní manažery, současné a budoucí manažery, což jim umožňuje získat tento prestižní titul a zároveň nadále udržet jejich stávající plný úvazek.

Program EMBA se zaměřuje na zlepšení strategické myšlení účastníků řízení, které jim umožní provést kritickou analýzu jakékoliv obchodní situaci a aplikovat různé manažerské teorie k řešení obchodních problémů. Dalším klíčovým aspektem tohoto programu je rozvoj vedení a komunikačních dovedností a budování profesních sítí prostřednictvím týmové stavební činnosti a práce ve skupině. Kromě toho se účastníci naučí používat nástroje potřebné k výzkumu v podnicích a na konci programu lze integrovat a uplatňovat přijaté poznatky na oblast jejich specializace.... [-]

Tunisko Tunis
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kazakh British Technical University (KBTU)

- ... [+]

- -

[-]
Kazachstán Almaty
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině