Filter
EMBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Projektový management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Přihlášení do programu EMBA poté, co strávil několik let budováním kariéry, může studentům umožnit, aby využili své zkušenosti k dalšímu vzdělávání. Tento typ titulu obvykle dává studentům odborné znalosti v jejich zvolené kariéře.

Co je EMBA v řízení projektů? Tento typ programu obvykle pomáhá studentům rozvíjet lepší pochopení složitosti řízení projektů prostřednictvím kurzů, jako je hodnocení rizik a organizační návrh. Studenti se obvykle naučí řídit projekt od začátku do konce, dohlížet na návrh a dokončit konečný produkt při řízení týmu. Prostřednictvím případových studií a výzkumu osvědčených metodik se studenti mohou naučit, jak dosahovat kvalitních výsledků a pomáhat jim růst.

EMBA v řízení projektů může studentům pomoci rozvíjet několik klíčových kompetencí, jako je řešení problémů, vedení a komunikace. Silné řešení problémů a vedoucí schopnosti mohou studentům umožnit, aby uspěly ve své zvolené kariéře a dokonce by mohly vést k nárůstu pracovních příležitostí a zvyšování platů. Komunikační dovednosti jsou obvykle užitečné jak v profesním, tak v soukromém životě.

Zatímco program EMBA může být obvykle dokončen za dva roky, neexistuje stanovená cena. Je to proto, že žádná dvě školy nejsou přesně stejná, takže náklady se dramaticky liší v závislosti na tom, která univerzita je zvolena.

S EMBA v řízení projektů se studenti obvykle kvalifikují pro řadu kariér v různých oborech. Někteří se rozhodli pracovat ve stavebnictví jako správci budov. Jiní dávají přednost práci v nemocnicích jako správní manažeři. Mnozí si vybírají pracovní místa, kteří pracují v IT odděleních jako IT manažer, a někteří se rozhodnou věnovat se kariéře v oblasti obchodu, pracují jako obchodní manažeři. K dispozici mohou být i pracovníci jako návrháři projektů.

Ačkoli program EMBA může být dokončen prostřednictvím tříd držených online nebo v areálu, mnohé univerzity nabízejí vzdálenější třídy než kdy předtím. Studenti, kteří vyvažují pracovní místa a rodiny s jejich vzděláním, mohou mít snazší čas při online kurzech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Projektový management

ESIC Business & Marketing School

Výkonný MBA v řízení projektů - EMBAP je zaměřen na výkonné profesionály, kteří mají zkušenosti a / nebo zájem o oblast projektu. Poskytují skvělý základ pro pochopení ma ... [+]

Výkonný MBA v řízení projektů - EMBAP je zaměřen na výkonné profesionály, kteří mají zkušenosti a / nebo zájem o oblast projektu. Poskytují skvělý základ pro pochopení managementu kurzu a diskutují o roli manažera. Řídí se PMBOK Guide, aktualizovaný v 5. vydání.

Cíl

Kromě pochopení konceptů a terminologií nezbytných pro řízení projektů budou účastníci schopni:

Hrát roli projektového manažera efektivně;Diagnostikovat a analyzovat situace vytvořené za specifických okolností a nabídnout odpovídající řešení;Řídit pracovní týmy, udržovat je motivované, s odpovídající komunikací, vedením atd.Integrujte projekty s funkčními oblastmi organizace, aby byl rozhodovací proces agilní a efektivní;Využívejte inovativních metod pro správu projektů ve složitých a dynamických prostředích.Profil studenta... [-]
Brazílie Curitiba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
600 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině