MBA Projektový management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Projektový management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Projektový management

Přihlášení do programu EMBA poté, co strávil několik let budováním kariéry, může studentům umožnit, aby využili své zkušenosti k dalšímu vzdělávání. Tento typ titulu obvykle dává studentům odborné znalosti v jejich zvolené kariéře.

Co je EMBA v řízení projektů? Tento typ programu obvykle pomáhá studentům rozvíjet lepší pochopení složitosti řízení projektů prostřednictvím kurzů, jako je hodnocení rizik a organizační návrh. Studenti se obvykle naučí řídit projekt od začátku do konce, dohlížet na návrh a dokončit konečný produkt při řízení týmu. Prostřednictvím případových studií a výzkumu osvědčených metodik se studenti mohou naučit, jak dosahovat kvalitních výsledků a pomáhat jim růst.

EMBA v řízení projektů může studentům pomoci rozvíjet několik klíčových kompetencí, jako je řešení problémů, vedení a komunikace. Silné řešení problémů a vedoucí schopnosti mohou studentům umožnit, aby uspěly ve své zvolené kariéře a dokonce by mohly vést k nárůstu pracovních příležitostí a zvyšování platů. Komunikační dovednosti jsou obvykle užitečné jak v profesním, tak v soukromém životě.

Zatímco program EMBA může být obvykle dokončen za dva roky, neexistuje stanovená cena. Je to proto, že žádná dvě školy nejsou přesně stejná, takže náklady se dramaticky liší v závislosti na tom, která univerzita je zvolena.

S EMBA v řízení projektů se studenti obvykle kvalifikují pro řadu kariér v různých oborech. Někteří se rozhodli pracovat ve stavebnictví jako správci budov. Jiní dávají přednost práci v nemocnicích jako správní manažeři. Mnozí si vybírají pracovní místa, kteří pracují v IT odděleních jako IT manažer, a někteří se rozhodnou věnovat se kariéře v oblasti obchodu, pracují jako obchodní manažeři. K dispozici mohou být i pracovníci jako návrháři projektů.

Ačkoli program EMBA může být dokončen prostřednictvím tříd držených online nebo v areálu, mnohé univerzity nabízejí vzdálenější třídy než kdy předtím. Studenti, kteří vyvažují pracovní místa a rodiny s jejich vzděláním, mohou mít snazší čas při online kurzech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Executive MBA v mezinárodní společnosti v oblasti infrastruktury

Structuralia
Online & Campus forma Denní studium 650 hodin October 2019 Španělsko Alcobendas

Executive MBA v podnicích ve stavebnictví se stala po sedmnácti vydání učil jak v Madridu a Barceloně, odkaz v tomto odvětví jako vzdělávacího programu k řízení podniku ve Španělsku a Latinské Americe. Od roku 2010, kdy byla zahájena jeho mezinárodní verzi, které se účastní studenti z osmnácti zemí Latinské Ameriky, s podporou a spoluprací Organizace amerických států (OAS). Současná situace ve stavebnictví na celém světě a že je třeba podporovat internacionalizaci společnosti je důvodem předložení tohoto mezinárodního programu zaměřenou zejména na odborníky z obou evropského a amerického španělsky hovořící kontinentu. [+]

Pokud se ztotožňujete s některým z těchto případů, je to váš program!

Chcete , aby předem svou sektor a rozvíjet profesionálně v aktuálním výkonu. Chtěl bych , aby nasměrovat oddělení ve vaší současné společnosti nebo společnosti ve Vašem odvětví a povolání. Máte dojem, aby provedla a splnit úkol vytvořit firmu nebo nějaký podnět na vlastní pěst. Chcete , aby se specializují na řízení podniku v oblasti infrastruktury. Uvažujete o možnosti vytvořit v Latinské Americe nebo ve Španělsku a můžete podělit o své zkušenosti s ostatními profesionály, jako jste vy v kosmopolitní město, jako je Madrid.

Proces globalizace, která je v současné době vyrábí vede, všichni profesionálové obecně a průmyslových inženýrů zejména potřebou být otevřený geografické mobility, v závislosti na možnostech, které mohou nastat v jiných zemích.... [-]


Mezinárodní vedoucí mba - řízení projektů a procesů

SMBS - University of Salzburg Business School
Campus forma Kombinované 2 let October 2019 Rakousko Salzburg

"Výkonný MBA projekt a řízení procesů" je v současné době nejkvalitnější vzdělávací program v oblasti řízení projektů a procesů v Evropě. [+]

Jazyk: 80% němčina, 20% angličtina

Mezinárodní Executive MBA - řízení projektů a procesů

Unikátní vzdělávací program pro manažery projektů a procesů

"Výkonný MBA projekt a řízení procesů" je v současné době nejkvalitnější vzdělávací program v oblasti projektového a procesního řízení. Tento studijní program, který je v Evropě jedinečný, kombinuje vysoce profesionální manažerské základní školení s obecným know-how v oblasti řízení a zaměřuje se na oblast řízení projektů a procesů.

Naším cílem je předávat obsah managementu se silným vědeckým základem, se zvláštním důrazem na orientaci v praxi. MBA se zabývá ústředním úkolem vedení, financí, kontroly a práva se strategickým a podnikatelským přístupem. Tyto dovednosti vám umožňují konkurovat a úspěšně se setkávat s aktuálními mezinárodními ekonomickými výzvami v prostředí, které stále více a složitější. Moduly orientované na praxi odpovídají nejpřísnějším požadavkům ekonomiky a akademické obce. Výsledkem je vhodné školení pro řízení projektů a procesů, které se stalo ústředním pracovním místem.... [-]