MBA Marketing Spojené státy americké - MBA Marketing programy Spojené státy americké MBA Marketing

MBA Marketing Spojené státy americké - MBA Marketing programy Spojené státy americké MBA Marketing

MBA Marketing

Absolventi bakalářských programů souvisejících s podnikáním, kteří mají zájem o převzetí vedoucí role ve své obchodní kariéry mohou těžit z profesionálně výkonný Master of Business Administration. EMBA Marketing programy se tradiční EMBA učební plán, který se zaměřuje na zdokonalování znalostí z klíčových oboru podnikání, a přidat Marketing důraz. Pro postgraduální studenty v USA, kteří chtějí vyplnit výkonné pozice ve společnosti, korporace nebo veřejný sektor, by Marketing EMBA program je hodnotnou investicí.

EMBA programy se zaměřením na marketing obvykle trvá jeden až dva roky, dokončit pro studenty studující na plný úvazek. Vysoké školy a obchodní školy v USA mohou od žadatelů požadovat Marketing EMBA programy předložit GMAT výsledky testů, i když to není vždy případ.Marketing EMBA programy přijmout řadu dokonalých profesionálů z vedoucích pozicích a dát studentům možnost učit se od ostatních studentů prostřednictvím sdílení zkušeností a znalostí. Výzkum založený na spolupráci a skupinové praktické úkoly, jakož i jednotlivé vzdělávací příležitosti poskytují rozmanité učební plán na rozvoj širokého dovednosti potřebné pro efektivní výkonné vedení.

Nastartovat svou kariéru s EMBA v oblasti marketingu na obchodní škole v USA, jednoduše přejděte dolů a klepněte na položku se dozvíte více, dnes!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v EMBA MBA Marketing Spojené státy americké země. Vyzkoušejte naše kategorie MBA MBA Marketing místo.

Search for similar programs here