MBA Marketing Singapur - MBA Marketing programy Singapur MBA Marketing

MBA Marketing Singapur - MBA Marketing programy Singapur MBA Marketing

MBA Marketing

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

MBA v marketingu je program určený pro studenty, kteří chtějí budovat svou kariéru v oblasti marketingu. Jedním z nejdůležitějších odvětví v podnikání je obchodní sektor. Jak změna v globální ekonomice je konstantní, musí být práce marketing produktů a služeb přijmout i tuto změnu. To je důvod, proč MBA v marketingu dává studentům nejnovější, up-to-aktuální znalosti a dovednosti, aby se efektivní marketingové vůdci. Studenti se naučit nové techniky, strategie a postupy při komunikaci se spotřebiteli a jejich cílové trhy.

Singapur, oficiálně Republika Singapur je ostrovní jihovýchodní Asie město-stát u jižního cípu Malajského poloostrova, 137 km severně od rovníku. Řada zahraničních univerzitách, obchodních školách a specializovaných ústavů byly také nastavit své asijské školní areály v Singapuru. Singapur je jedním z nejbezpečnějších hlavních měst ve světě prakticky každé opatření.

MBA Marketing Singapur - Vezměte si EMBA Singapur. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v EMBA MBA Marketing Singapur země. Vyzkoušejte naše kategorie MBA MBA Marketing místo.

Search for similar programs here