MBA Management Maďarsko - MBA Management programy Maďarsko MBA Management

MBA Management Maďarsko - MBA Management programy Maďarsko MBA Management

MBA Management

Poté, co jste získali právnický titul podnikání a mají významný hands-on zkušeností, je dalším krokem je Executive MBA (EMBA). Programy kombinují základy, jako jsou finance, účetnictví a marketingu se vedení studií, které se dostane do vysoké úrovni výkonných a řídících funkcích.

Tam je vysoká poptávka pro manažery v různých průmyslových odvětvích. Taková, že s MBA v oblasti řízení vám dává výhodu být více atraktivní pro společnosti, které chtějí zaměstnat efektivní a výkonné vůdce. MBA vybaví vás s teorií a praktických znalostí a dovedností, aby byli konkurenceschopní a vynikají ve své manažerské kariéře.

Vnitrozemský stát nachází v regionu střední Evropy s maďarská jako jejich oficiální jazyk. Země je matematika a přírodní vědy přístup jsou vynikající. To domy jako první na světě technologický institut. Je to tady, že první parní stroj v Evropě, byla postavena v roce 1722.

MBA Management Maďarsko - Vezměte si EMBA Maďarsko. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Executive MBA

Wekerle Business School
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Maďarsko Budapest

Výkonný MBA manažer / ekonomický specialista Postgraduální specialista Diplomový program je obecný program zahrnující všechny důležité obchodní oblasti. [+]

Absolvent postgraduálního specializačního kurzu v oboru Executive MBA Management

Název titulu: Executive MBA Manager1 / Executive MBA Economic Specialist2

Úroveň výcviku: Diplomový kurz postgraduálního specialisty

Téma oboru: ekonomika

Požadavky na přijetí:

BA nebo BSc ve všech oborech výcviku1 / BA nebo BSc v oboru ekonomie2,a minimální znalost anglického jazyka na úrovni B2 (IELTS 5.5 nebo TOEFL iBT 72 nebo ekvivalent)

Doba trvání: 4 semestry

Počet kreditů: 120

Poplatek za výuku: 2500 USD / semestr

Poplatek za podání žádosti: 350 USD (nevratné)

Vezměte prosím na vědomí, že školné za 1. semestr a zálohu ve výši 500 USD za 2. pololetí musí být zaplaceno předem.... [-]