MBASTUDIES.CZ

Management Francie - Management programy Francie Management

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Management Francie - Vezměte si EMBA Francie. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

8 Výsledky v Management, Francie Filter

Mba výkonný management a zpracování digitálního

Ionis School of Technology and Management
Kampus Denní studium 15 - 18 měsíce Září 2020 Francie Le Kremlin-Bicêtre

Transformace MBA Management a Digital proškolí manažery schopen splnit všechny výzvy vývoje společnosti do světa digitální současných a budoucích.

Výkonný management MBA a zpracování velkých objemů dat

Ionis School of Technology and Management
Kampus Denní studium 15 - 18 měsíce Září 2020 Francie Le Kremlin-Bicêtre

MBA řízení a zpracování velkých objemů dat Manažeři budou trénovat, které bude převádět digitální data do strategických informací tím, že hospodářskou a strategickou výhodu rozhodující pro jejich podnikání.

Výkonný management MBA a kybernetická bezpečnost

Ionis School of Technology and Management
Kampus Denní studium 15 - 18 měsíce Září 2020 Francie Le Kremlin-Bicêtre

Odborníci MBA Management a Cyber-bezpečnostní vlaků, kteří budou schopni nabídnout bezpečné prostředí na kůlech a výzvy vývoje moderního podniku.

MBA pro manažery

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Kampus Kombinované Říjen 2019 Venezuela Caracas Panama město Panama Čína Šanghaj Kolumbie Bogota Francie Paříž Mexiko Buenavista Spojené státy americké New Orleans + 11 více

Executive MBA nabízí strategické, multidisciplinární a systematického pohled na řízení, metod a inovativních vzdělávacích zkušeností ...

Executive MBA ISG EPITA Správa digitální transformace

IONISx
Online forma Kombinované 18 měsíce Listopad 2019 Francie Francie online

Program Executive MBA ISG EPITA Management digitální transformace je zaměřen na manažery a budoucí manažery, kteří si kromě svých odborných dovedností v oblasti řízení, obchodu a IT chtějí získat dovednosti související s digitální transformací, prosadit své vedení, pohánět jejich podnikatelský projekt

Global Management módní Executive MBA

Institut Francais de la Mode
Kampus Kombinované Září 2020 Francie Paříž

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře.

Blended Executive MBA

Deusto Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 16 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Bilbao Madrid Španělsko online Francie Paříž + 4 více

16měsíční program Blended Executive MBA v Deusto Business School hodlá řešit nové skutečnosti a výzvy, s nimiž vedoucí pracovníci v současné době čelí, a to jak v oblasti odborné, tak osobní.

Executive MBA

EDHEC Business School
Kampus Kombinované 16 měsíce Únor 2020 Francie Paříž Roubaix + 1 více

Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, kteří se snaží zažít profesionální transformaci.