MBA Management Austrálie - MBA Management programy Austrálie MBA Management

MBA Management Austrálie - MBA Management programy Austrálie MBA Management

MBA Management

Poté, co jste získali právnický titul podnikání a mají významný hands-on zkušeností, je dalším krokem je Executive MBA (EMBA). Programy kombinují základy, jako jsou finance, účetnictví a marketingu se vedení studií, které se dostane do vysoké úrovni výkonných a řídících funkcích.

MBA Management je pro ty, kteří chtějí rozšířit své kariérní vyhlídky. Studenti v tomto kurzu MBA získat celkový pohled na řízení podniku a dostat se studovat všechny důležité aspekty obchodních operací, jako jsou finance, marketing, skupinové a organizační dynamiky, lidské zdroje, podnikatelské etiky a společenské odpovědnosti, obchodní právo, a strategii a rozvoj .

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

MBA Management Austrálie - Vezměte si EMBA Austrálie. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více