MBASTUDIES.CZ

Management v Africe - Management Management programy v Africe

Pro ty, kteří si získaly značné množství odborné obchodní zkušenosti a jsou připraveni pracovat ve více viditelném místě, což Executive MBA (EMBA) je dalším krokem. Celoroční o účetnictví, vedení a finance jsou jedním z témat prozkoumaných.

Obchodní profesionálové a studenti, kteří sledují MBA rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro horních vedoucích pozicích. Mnoho programů kombinovat předměty související s podnikáním s vedením stavebních tříd. Studenti se naučí, jak efektivně řídit podnikání a tým různě velkých organizací.

Afrika je kontinent z 53 nezávislých zemí a bohatou směs původních národů, kultur, ekonomik a historie. Afrika je druhý největší kontinent na světě.

Management v Africe - Udělejte si Management v Africe. Získejte všechny program Management a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Management, Africe Filter

Executive Master of Business Administration

Africa University - Zimbabwe
Kampus Denní studium 2 roky Únor 2020 Zimbabwe Mutare

Program MBA je navržen tak, aby poskytoval základní znalosti v oblasti řízení, stejně jako prohloubit znalosti ve vybrané oblasti s cílem připravit své absolventy pro obecné funkce řízení. Program je navržen tak, aby integroval teorii a praxi související s africkým prostředím v kontextu globalizace.

EMBA v obecném managementu

German Business School
Kampus Kombinované 2 roky Září 2020 Tunisko Tunis

Program EMBA General Management je sektorově neutrální a je vhodný pro zaměstnance z různých průmyslových segmentech a ekonomie, strojírenství, technického či sci-pozadí.