Filter
EMBA
Study type: Všechny Pace: Všechny

MBA Management rizika podvodů programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Program Executive Master of Business Administration, nazývaný také EMBA, je obvykle určen pro pracující profesionály. Tento magisterský titul může poskytnout flexibilnější program než běžné MBA. Většina programů může být dokončena za dva roky nebo méně.

Co je EMBA v řízení rizik? Tento postgraduální titul se zaměřuje na základní podnikání a řízení rizik. Jako student si můžete představit rámec pro porozumění rizik ve firmách a jak tyto znalosti aplikovat na obchodní situace. Měli byste se naučit identifikovat a zmírňovat rizika - obvykle provozní a finanční rizika - která mohou ovlivnit podnikání. Váš učební plán může zahrnovat kurzy v analýze finančních výkazů, základy řízení rizik, oceňování, lekce ve vedení, řízení rizik ve společnosti a trhy s odvozenými cennými papíry.

Studenti řízení rizik pravděpodobně vyvinou silné vůdčí schopnosti. To jim umožňuje hrát v různých situacích, což je cenným přírůstkem do jakéhokoliv týmu. Studenti mohou také vyvinout jedinečnou schopnost činit kompetentní rozhodnutí, která berou v úvahu řadu rizik, které by mohly být zahrnuty. Komunikace, což je další dovednost často spojená s tímto stupněm, je neocenitelná pro zaměstnavatele a může pomoci v každodenním životě.

Protože programy EMBA v řízení rizik jsou nabízeny v různých institucích po celém světě, výuka a poplatky se mohou výrazně lišit. Někdy programy EMBA mají vyšší výuku než tradiční programy MBA, takže se obraťte na kancelář pro přijetí školy, kterou si vyberete, a zeptejte se na konkrétní registrační poplatky. Stipendia mohou být k dispozici k usnadnění finančního zatížení.

Executive Master of Business Administration v řízení rizik může připravit studenty na kariéru jako pojišťovací makléři, poradci pro řízení rizik, manažery rizikového rizika nebo důstojníci zaměstnaneckých výhod. Studenti jsou také často schopni pracovat jako pojistníci, agenti kontroly ztrát a orgány dohledu nad dodržováním předpisů. Absolventi mohou být kvalifikováni pro pozice v řízení na vyšší úrovni. Mnozí studenti se cítí oprávněni otevřít své podnikání nebo poskytovat poradenské služby.

Mnoho programů nabízí EMBA v oblasti řízení rizik online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in MBA Management rizika podvodů

MINES ParisTech

Rozhodování v globalizovaném světě znamená být schopni nalézt cestu v složitém prostředí vyznačeném rozmanitostí kultur a racionality. Znamená to udělat volby v krátkém č ... [+]

Výkonné riziko MBA, globalizace a rozmanitost

se Skema Business School

Rozhodování v globalizovaném světě znamená být schopni nalézt cestu v složitém prostředí vyznačeném rozmanitostí kultur a racionality. Znamená to udělat volby v krátkém časovém úseku, přičemž berou v úvahu širší a heterogenní soustavu informací. To znamená přijímat rozhodnutí v nejistém prostředí, ve kterém příležitosti často přicházejí ruku v ruce s riziky.

Ať už pracují v malém a středním podniku, nadnárodní firmě, správním orgánu nebo mezinárodní organizaci, musí být vedoucí pracovníci schopni orientovat své rozhodování tak, aby zahrnoval tento druh složitosti. Abychom tak učinili, věříme, že musí přezkoumat způsob, jakým vidí svět, aby pochopili, jak interaguje s jinými symbolickými systémy, jinými racionality, jinými sociálními, ekonomickými a geopolitickými kontexty.... [-]

Francie Sophia Antipolis Paris Čína Beijing Fontainebleau Évry Lille  + 4 Více
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině