MBA Management luxusního zboží Francie - MBA Management luxusního zboží programy Francie MBA Management luxusního zboží

MBA Management luxusního zboží Francie - MBA Management luxusního zboží programy Francie MBA Management luxusního zboží

MBA Management luxusního zboží

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

Luxusní MBA Management je program pro ty studenty, kteří chtějí začít svou kariéru v sektoru luxusního zboží. Tento titul nabízí specializaci v oboru kosmetiky, parfémů, lihovin a vín. Tento titul je apelovat na lidi, kteří jsou spojeny s módní průmysl.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

MBA Management luxusního zboží Francie - Vezměte si EMBA Francie. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Executive MBA specialized in Luxury Brands Management

IEMI International Business School
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců September 2019 Francie Paris + 1 více

[+]

. Cíle Základní kurzy Vedení Mezinárodní projekt Podnikové finance Mezinárodní ekonomie Mezinárodní obchodní právo Strategické řízení lidských zdrojů TOEFL [-]