MBA Management luxusního zboží Francie - MBA Management luxusního zboží programy Francie MBA Management luxusního zboží

MBA Management luxusního zboží Francie - MBA Management luxusního zboží programy Francie MBA Management luxusního zboží

MBA Management luxusního zboží

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

MBA v luxusním Management je program vytvořený pro ty, kteří chtějí budovat svou kariéru v sektoru luxusního zboží. Tento program učí studenty teoretické a praktické znalosti a dovednosti se specializovat v oblastech, jako je vůně, kosmetika, vína a lihovin. Jako globální trh zažívá své vzestupy a pády, nové metody marketingu luxusní zboží roste. S titul MBA v luxusním řízení umožňuje studentům přitažlivější pro zaměstnavatele. Chtějí, aby si lidé, kteří mají schopnost, aby jejich podnikání nepřetržitý úspěch.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

MBA Management luxusního zboží Francie - Vezměte si EMBA Francie. Všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Executive MBA specialized in Luxury Brands Management

IEMI International Business School
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců September 2019 Francie Paris + 1 více

[+]

. Cíle Základní kurzy Vedení Mezinárodní projekt Podnikové finance Mezinárodní ekonomie Mezinárodní obchodní právo Strategické řízení lidských zdrojů TOEFL [-]