Filter
EMBA
Evropa Study type: Všechny Pace: Všechny

MBA Management luxusního zboží v Evropa - MBA Management luxusního zboží MBA Management luxusního zboží programy v Evropa

Výkonný MBA (EMBA), titul je určen pro zkušené profesionály, kteří jsou připraveni získat dovednosti potřebné pro práci v výkonné vedoucích a řídících pozicích. Programy prozkoumat složitosti vedení, finance, marketing a další relevantní témata.

MBA v luxusním Management je program vytvořený pro ty, kteří chtějí budovat svou kariéru v sektoru luxusního zboží. Tento program učí studenty teoretické a praktické znalosti a dovednosti se specializovat v oblastech, jako je vůně, kosmetika, vína a lihovin. Jako globální trh zažívá své vzestupy a pády, nové metody marketingu luxusní zboží roste. S titul MBA v luxusním řízení umožňuje studentům přitažlivější pro zaměstnavatele. Chtějí, aby si lidé, kteří mají schopnost, aby jejich podnikání nepřetržitý úspěch.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

MBA Management luxusního zboží v Evropa - Udělejte si MBA Management luxusního zboží v Evropa. Získejte všechny program MBA Management luxusního zboží a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in MBA Management luxusního zboží, Evropa

IEMI International Business School

... [+]

. Cíle Základní kurzy Vedení Mezinárodní projekt Podnikové finance Mezinárodní ekonomie Mezinárodní obchodní právo Strategické řízení lidských zdrojů TOEFL [-]
Francie Paris
September 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině