Filter
EMBA
Study type: Všechny Pace: Všechny

MBA Management luxusního zboží programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Pro lidi, kteří pracovali ve svém zvoleném oboru kariéry několik let poté, co získali bakalářský titul, může být možnost zapsat se do programu EMBA, pokud chtějí pokračovat ve svém vzdělávání. Tento druh programu staví na zkušenostech, které již získali studenti, aby jim poskytli odborné znalosti ve svém zvoleném oboru.

Co je EMBA v oblasti řízení luxusu? Je navržen tak, aby poskytoval studentům hluboké a komplexní znalosti o tom, jak fungují špičkové organizace. Tento program obvykle používá kurzy zaměřené na témata jako teorie řízení, teorie podnikání a konkurenční marketing. Studenti se mohou naučit, jak fungují luxusní trhy na národní i globální úrovni. Prostřednictvím případových studií a projektů studenti obvykle rozvíjejí lepší pochopení obchodní strategie v kontextu luxusních firem.

Při účasti v programu EMBA mohou studenti rozvíjet kritické dovednosti, jako je analytické myšlení, vedení a řešení problémů. Zatímco dovednosti v oblasti řešení problémů mohou studentům pomáhat v jejich osobním i profesním životě, silné kompetence v analytickém myšlení a vedení mohou pomoci studentům uspět ve své kariéře.

Chcete-li zjistit, kolik stojí za získání titulu EMBA, je obvykle vhodné kontaktovat školy, které vás zajímají. Každá univerzita má rozdílné školné a náklady mezi školami umístěnými v jiných zemích se mohou drasticky lišit.

Pro studenty vyzbrojené speciálními znalostmi, které dává EMBA v luxusním managementu, jsou zpravidla k dispozici různé možnosti kariéry. Mnozí se stávají obchodními manažery globálních špičkových společností, zatímco jiní začínají podnikat a stávají se generálními řediteli. Ti, kteří mají zájem o reklamu, se mohou rozhodnout, že budou pracovat jako vedoucí reklamy nebo marketingoví manažeři. Někteří dávají přednost práci jako poboční manažeři nebo obchodní poradci a kariéry jako obchodní analytici mohou být také k dispozici.

S technologií, která se rychle rozšiřuje, více univerzit uznává výhodu nabízení online kurzů. Učíte-li si kurzy na dálku, obvykle dáváte studentům větší flexibilitu v jejich plánech, a proto se podívejte na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in MBA Management luxusního zboží

IEMI International Business School

... [+]

. Cíle Základní kurzy Vedení Mezinárodní projekt Podnikové finance Mezinárodní ekonomie Mezinárodní obchodní právo Strategické řízení lidských zdrojů TOEFL [-]
Francie Paris
September 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině