MBA Informační systémy programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Informační systémy programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Informační systémy

Pro profesionály, kteří jsou konfrontováni s rozhodnutím mezi posílením jejich vzdělání a udržováním své současné kariéry na plný úvazek, poskytuje program Executive Master of Business Administration alternativu. EMBA je vhodná pro zkušené pracovníky pracující na plný úvazek a umožňuje jim každoročně absolvovat kurzy, aby vyhovovaly pracovnímu plánu.

Potenciální studenti se mohou zajímat: "Co je to EMBA v informačních systémech?" Z tohoto programu by měli prospěch zájemci o kariéru v řízení zaměřeném na IS. Kurzy se obvykle zaměřují na moderní principy a design IS a jejich aplikace na řízení podniků a organizační efektivitu. Správa databáze, síťová komunikace a analýza dat jsou všechny aspekty materiálu často pokryty.

Některé z výhod, které mohou studenti, kteří absolvují EMBA v informačních systémech, mohou zahrnovat rozvoj důležitých odborných dovedností se strategickým rozhodováním, kritickým myšlením a interpersonální komunikací. Mohou také rozšiřovat sadu nástrojů pro správu s porozuměním moderních síťových a databázových architektur a jejich využití.

Registrační a školní náklady na EMBA v informačních systémech se budou lišit v jednotlivých školách. Studenti mohou očekávat, že budou trvat dva roky, než dokončí program, ale měli by udělat výzkum ve školách, o které se zajímají, a najít podrobnosti o programu a nákladech.

S EMBA v informačních systémech, absolventi mohou najít mnoho příležitostí pro kariéru v řízení IT projektů a obchodní analýzy. Správce IT nebo šéf informatiky může být zodpovědný za dohled a analýzu řešení kybernetické bezpečnosti v rámci společnosti nebo pro klienty společnosti. Manažeři IT také pracují na školení a vedení nových zaměstnanců, kteří používají nebo udržují informační systémy společnosti. Nakonec analytici údajů naleznou práci u firem, které se zabývají zpracováváním a zpracováváním velkých dat pro klienty.

Studenti mají mnoho zdrojů, aby se mohli obrátit na on-line, aby se dozvěděli více o EMBA v informačních systémech ao tom, kde je třeba učinit takový program. Chcete-li najít možnosti pro online vzdělávání, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Výkonný manažer nebo správce

IIMT University of Fribourg
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Švýcarsko Fribourg + 1 více

Executive MBA poskytuje účastníkům analytické, funkční a interpersonální dovednosti potřebné pro úspěch v stále komplexnějších a globálních IKT [+]

Executive MBA v oblasti ICT nebo Utility Management

Hledáte profesionální výzvu a kariéry vylepšení? Pak získáte svůj Executive MBA, v informačních a komunikačních technologiích (ICT) nebo Utility Management a stanete se součástí naší sítě! Výkonný MBA poskytuje účastníkům analytické, funkční a interpersonální dovednosti potřebné pro úspěch ve stále se složitějším a globálnějším ICT a podnikatelském a manažerském prostředí. Executive MBA v oblasti ICT nebo Utility Management představuje celkem 15 týdnů kurzu s 30 moduly a může být dokončen na částečný úvazek na plný úvazek. Programy jsou organizovány v týdenních blocích (od pondělí do soboty), přičemž každý blok se skládá ze dvou modulů. Polovina času ve třídě je věnována získávání nových poznatků v dané oblasti, zatímco zbývající čas je určen pro praktickou práci a případové studie (v oblasti ICT nebo Utility Management).... [-]