Filter
EMBA
Study type: Všechny Pace: Všechny

MBA Informační bezpečnost programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA je prestižní titul dostupný každému, kdo má bakalářský titul. Tím, že staví na předchozích zkušenostech studentů, tento program zvyšuje porozumění a činí je odborníky ve svém oboru.

Co je EMBA v oblasti bezpečnosti? Typicky je navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti o všech druzích zabezpečení od IT až po ochranu, tento program obvykle používá kurzy, jako je hodnocení a řízení rizik, aby pomohly studentům rozvíjet hlubší porozumění tématu. Studenti mohou také studovat trestní řízení, počítačové programování a mezinárodní bezpečnost za účelem dokončení komplexního porozumění různým úrovním bezpečnosti.

Zatímco se zapsali do EMBA v oblasti bezpečnosti, studenti obvykle kultivují několik klíčových kompetencí, které jim mohou pomoci vyniknout ve své zvolené kariéře. Analytické myšlení a dovednosti k řešení problémů mohou studentům pomoci identifikovat hrozby a rychle vytvořit řešení, která by mohla v budoucnu vést k podpoře pracovních míst. Dovednosti v oblasti řízení času mohou být užitečné jak v osobní, tak v odborné praxi.

Protože žádné dvě univerzity nejsou stejné, náklady na programy EMBA se liší drasticky. Chcete-li zjistit přesné náklady na stupeň, je obvykle nejlepší kontaktovat potenciální školy přímo.

S technologií, která se rychle rozšiřuje, poptávka po kandidátech na zaměstnání s EMBA v oblasti bezpečnosti stále roste. Mnoho studentů se věnuje kariéře jako inženýři softwarové bezpečnosti. Někteří se rozhodli stát se analytiky zabezpečení informací a jiní hledají práci jako bezpečnostní architekti. Ti, kteří se stanou vedoucími pracovníky, se mohou stát vedoucími pracovníky v oblasti informační bezpečnosti. Mohou být také k dispozici pozice jako testery penetrace nebo vyšetřovatelé kriminality informací.

Se vzestupem digitálních technologií nabízejí univerzity online kurzy, které studentům poskytují globální přístup k velkému vzdělání. Učíte-li se online, typicky umožňuje studentům vyrovnat své vzdělání se svými rodinami a kariérou. Chcete-li najít správnou univerzitu, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in MBA Informační bezpečnost

Ionis School of Technology and Management

Odborníci MBA Management a Cyber-bezpečnostní vlaků, kteří budou schopni nabídnout bezpečné prostředí na kůlech a výzvy vývoje moderního podniku. ... [+]

Opět nový pedagogický přístup svět

Flexibilita dnešním tréninku: ke každému jeho rytmu a jeho život

1 dynamický model: workshopy, semináře a projekty Udržitelné tempo 1: 1 večer týdně (3h) + 1 Sobota měsíčně (7h) 1 školení pro manažery: tréninkový čas je v souladu s profesní cíle (15 až 18 měsíců v závislosti na integrační opěrky) 1 adaptabilní model: systém umožňuje oba tváří, že dálkový ovladač pro všechny události, včetně projektů, které se zabývají nějaká nepředvídaná 1 flexibilní učení: Je možné se dostat po silnici během tréninku

„Plus“

Osobní rozvoj / Vedení Koučování pro realizaci odborného projektu Stoupat v manažerských a technických dovedností Výběr ze 4 MBA v centru digitální transformací Týden na "místo" International (New York, San Francisco nebo Shanghai) ... [-]
Francie Le Kremlin-Bicêtre
September 2019
Denní studium
15 - 18 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině