Filter
EMBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA Energetický management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Executive MBA je určen pro práci profesionálů, kteří chtějí, aby jejich kariéru na další úroveň. Navrhováním kurzů a projektů, které zdůrazňují stávající zkušenosti v reálném světě, mohou studenti očekávat, že získají další znalosti a zkušenosti, aby je prosadili.

Co je EMBA v oblasti řízení energie? Tento stupeň se zaměřuje na rozšíření znalostí, které zaměstnanci vyšší úrovně, například manažeři a vedoucí pracovníci, již shromáždili ze svého času na pracovišti. Kurz práce a skupinová práce se zaměřují na pomoc studentům efektivně a účinně řídit energii jejich firem. Program se snaží pomoci studentům vytvořit a realizovat plán řízení energetiky.

Ti, kteří se pokusí o EMBA v oblasti řízení energie, mohou očekávat, že se naučí různé finanční složky, jako je porozumění peněžním tokům a výkazům příjmů, které mohou být nezbytné při působení na výkonné úrovni. Dále se mohou naučit dobře pracovat na týmu, neboť skupinová práce je často součástí učebních osnov. Konečně se mohou naučit klíčové dovednosti v oblasti vedení, které se mohou dobře přenést na pozici vyšší úrovně.

Náklady se budou lišit v závislosti na tom, který instituce se rozhodne zúčastnit. Stupeň trvá obvykle dva roky, pokud student současně pracuje ve své současné pozici.

Správa energie je horkým tématem v dnešní době. S rychlým tempem se musí profesionálové držet prstů pulzu na trhu, aby mohli přijímat obchodní rozhodnutí, která mohou mít pozitivní dopad na jejich organizaci. Studenti, kteří úspěšně absolvovali tento titul, mohou být považováni za konkurenční kandidáty na požadované výkonné, řídící a finanční pozice v rámci organizací. Vzhledem k tomu, že tento předmět je tak dynamický, ti, kteří tuto EMBA dokončili, mohou být na trhu práce obzvlášť cennými.

Máte-li zájem pracovat na EMBA v oblasti řízení energie, nabízí různé instituce tento stupeň. Začněte tím, že vyhledáte školy na místní nebo virtuální úrovni. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA Energetický management

German Business School

Hlavní oblastí naší EMBA v hospodaření s energií řeší zaměstnancům, kteří pracují ve veřejných organizací nebo (energeticky náročné produkce) podniků se specializací na n ... [+]

EMBA v Energy Management

GBS Executive MBA (Master of Business Administration) Program se zaměřuje na firemní manažery, současné a budoucí manažery, což jim umožňuje získat tento prestižní titul a zároveň nadále udržet jejich stávající plný úvazek.

Program EMBA se zaměřuje na zlepšení strategické myšlení účastníků řízení, které jim umožní provést kritickou analýzu jakékoliv obchodní situaci a aplikovat různé manažerské teorie k řešení obchodních problémů. Dalším klíčovým aspektem tohoto programu je rozvoj vedení a komunikačních dovedností a budování profesních sítí prostřednictvím týmové stavební činnosti a práce ve skupině. Kromě toho se účastníci naučí používat nástroje potřebné k výzkumu v podnicích a na konci programu lze integrovat a uplatňovat přijaté poznatky na oblast jejich specializace.... [-]

Tunisko Tunis
Září 2019
Kombinované
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině