MBASTUDIES.CZ

Digitální marketing programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Pokud již máte zkušenosti s podnikáním, ale přesto chcete získat magisterský titul, pak může být Executive Master of Business Administration perfektní cestou pro vás. Velmi podobný standardnímu MBA, tento stupeň může být skvělou volbou pro lidi, kteří již mají v oboru znalosti.

Co je EMBA v oblasti digitálního marketingu? Získání tohoto titulu by mělo poskytnout hlubší pochopení nejmodernějších pojmů moderního marketingu. Vaše studie se mohou zaměřit na používání internetu, zejména sociálních médií, webových stránek, blogů a dalších platforem a jak mohou být použity k uvádění na trh zboží a služeb. Můžete získat hluboké pochopení, jak používat marketingové strategie v digitálním světě a studovat, proč je stále důležitější, aby podniky využívaly online marketing.

Tento stupeň vám může poskytnout dobré znalosti o technologii, která může být použita k usnadnění vašeho osobního života snadnější a pohodlnější. Také vám může pomoci lépe komunikovat online, takže existuje menší riziko, že nebudete chápáni nepochopitelně, a získáte pevnější pochopení marketingových strategií, abyste mohli při nákupu činit informovaná rozhodnutí.

Náklady na získání titulu se mohou lišit v závislosti na tom, kde vyučujete. Zda je některá z kurzů dokončena online, je také faktorem konečných nákladů.

Získat svůj EMBA v oblasti digitálního marketingu by vám mělo pomoci získat výhodu při hledání kariéry v podnikání. Specializované dovednosti, které přicházejí spolu s získáním tohoto titulu, vám mohou pomoci získat manažerskou pozici ve firmě, například jako prodejní manažer, manažer značky nebo marketingový manažer. Tyto práce obvykle zahrnují vedení a rozhodování pro společnost. Můžete využít své marketingové dovednosti, abyste pomohli společnosti růst a zlepšovat.

Existuje mnoho možností, jak získat EMBA na univerzitách po celém světě nebo prostřednictvím on-line programů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Digitální marketing Filter

Mba výkonný management a zpracování digitálního

Ionis School of Technology and Management
Kampus Denní studium 15 - 18 měsíce Září 2019 Francie Le Kremlin-Bicêtre

Transformace MBA Management a Digital proškolí manažery schopen splnit všechny výzvy vývoje společnosti do světa digitální současných a budoucích.

Výkonný Master v e-business a e-marketingu

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Přihlašování započato Švýcarsko Zürich + 1 více

Tato Výkonný Master (EMBA), v e-Business a e-marketingového řízení (včetně studií sociálních médií) kurzu je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve vedoucí pozici ve stejném oboru, nebo podobné,