Filter
EMBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA Administrativa zdravotní péče programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Na základě stávajících zkušeností v reálném světě může být postgraduální Executive MBA cenným doplňkem již úspěšné kariéry. Zaměřením především na vedoucí pracovníky může studium nabízet náročné a relevantní výukové programy, které mohou prospěch studentovi i jeho zaměstnavateli.

Co je EMBA ve zdravotnictví? EMBA je vyšší stupeň, který se snaží obohatit znalosti a zkušenosti výkonných a řídících zaměstnanců, kteří již pracují ve zdravotnictví. Každý, kdo dokončí EMBA v administraci zdravotnictví, se může dozvědět více o dynamickém průmyslu a současných i budoucích trendech, aby mohl potenciálně přispět k tomuto obohacujícímu a vzrušujícímu oboru.

EMBA v kandidátkách na správu zdravotní péče může očekávat, že se učí různým dovednostem, které mohou vést k úspěchu ve svých současných pozicích. Například práce ve skupinách může povzbudit týmovou práci a vytváření sítí s jednotlivci na podobných pozicích v různých organizacích. Kromě toho může student očekávat, že se učí dovednosti v oblasti řešení problémů a uplatňuje rozhodovací proces na vyšší úrovni, který může zvýšit důvěru v jeho nebo její současnou roli.

Náklady na dokončení tohoto programu se budou lišit od instituce k instituci. Délka programu se může lišit, protože většina studentů bude tyto kurzy současně se svými současnými pozicemi.

Vzhledem k tomu, že se zdravotnický trh rychle rozvíjí a mění, je stále důležitější administrace zdravotnictví. Nemocnice zejména mohou toužit po jednotlivcích, kteří dokončili tento stupeň, aby si mohli být jisti, že současný stav tržních a průmyslových trendů je neustále hodnocen. Jakmile budou studenti dokončeni, mohou být nejlepšími kandidáty na pracovní místa, jako jsou správci nemocnic nebo jiná vysoce výkonná zdravotnická pracoviště. Tento stupeň může poskytnout studentovi výhodu na konkurenčním trhu.

Ti, kteří mají zájem o tento konkrétní titul, mohou prohledávat lokálně, online nebo dokonce globálně. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v MBA Administrativa zdravotní péče

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Příprava zdravotnických pracovníků k usnadnění změn a podpoře inovací - zevnitř organizací a celého průmyslu. ... [+]

Příprava zdravotnických pracovníků k usnadnění změn a podpoře inovací - zevnitř organizací a celého průmyslu.

Executive MBA / MS v oblasti zdravotnictví Leadership je dvoustupňový program v New Yorku. Tento dvouletý výkonný program podpoří vaši kariéru a posílí vaši schopnost řídit smysluplnou změnu v oblasti zdravotní péče.

Co dělá Executive MBA / MS v programu Leadership v oblasti zdravotnictví odlišné?

Je to jediný program svého druhu v Ivy League. Absolvujete dvě prestižní tituly z Cornell University: MBA a MS ve vedení zdravotní péče.

Dvě laboratoře v postgraduálním vzdělávání - Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management a Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences - spolupracují na vytvoření dvoustupňového programu zaměřeného na budování všeobecných manažerských dovedností a rozvoj hlubšího porozumění zdravotnictví.... [-]

Spojené státy americké Ithaca
July 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině