MBA Účetnictví programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Účetnictví programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

MBA Účetnictví

EMBA nebo Executive Master of Business Administration je titul určený pro jednotlivce, kteří často již mají 10 nebo více let praxe. Je to podobný programu MBA, ale může se lišit v jeho designu a doručení. Obvykle jsou programy EMBA navrženy tak, aby vyhovovaly osobě, která již pracuje na plný úvazek.

Co je EMBA v účetnictví? Je to profesionální postgraduální studijní program zaměřený na pokročilé obchodní principy s důrazem na účetní postupy. Většina studentů bude vyvíjet pokročilé odborné znalosti v oblasti podnikového a finančního řízení. Mohou absolvovat kurzy, které prohloubí jejich chápání financí, kapitálového rozpočtování a správy portfolia. Obvykle studenti absolvují i ​​základní kurzy zaměřené na podnikání s dalšími třídami, které se soustředí více přímo na účetnictví. Kurzy vysokoškolského účetnictví často zahrnují finanční výkaznictví, daňové faktory v obchodních rozhodnutích, ekonomiku pro podnikání, obchodní právo a marketing a strategii.

Mnoho účtovacích programů EMBA má za cíl připravit studenty na to, aby byli lídry ve svém oboru. Často rozvíjejí schopnost převzít situaci. Také zpravidla získávají daňové dovednosti, které jsou pro zaměstnavatele neocenitelné a mohou jim pomoci při přípravě svých ročních daní. Studenti se také často učí dovednosti v oblasti řízení peněz.

Faktorem přispívajícím při výběru programu EMBA v účetním programu jsou často náklady na výuku, které se mohou v jednotlivých institucích lišit. Studenti by měli kontaktovat libovolnou univerzitu, která vás zajímá, a získáte podrobnější informace o nákladech na zápis.

Většina účetních programů EMBA se zaměřuje na přípravu studentů na manažerské role v podnikání. Studenti jsou obvykle kvalifikováni pro pozice na vyšší úrovni, které zahrnují práci s penězi a finančními prostředky. Typickou kariéru pro EMBA v absolventovi účetnictví může být finanční analytik, daňový manažer, auditorský manažer, rozpočtový analytik, daňový poradce, generální ředitel nebo manažer pro rozvoj podnikání.

Mnoho programů EMBA v účetnictví nabízí struktury, které studentům umožňují pracovat na plný úvazek při získávání titulu online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Výkonný Master v účetnictví a finančního řízení

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Švýcarsko Zürich + 1 více

Tato Výkonný Master (EMBA), v účetnictví a finanční řízení studijní program je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve vedoucí pozici ve stejném oboru, nebo podobné, [+]

3 předních univerzitách = 1 europské Všichni studenti budou mít kromě ABM diplom společný diplom s University of Dąbrowa Górnicza (WSB) a Tarase Ševčenka National University. 3 špičkové evropské univerzity = nejlepší Virtuální / Vzdálenost Program = 1 Top Evropský diplom ŠVÝCARSKO + EU + TOP žebříček 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, jako jste vy v našem internetovém magisterských programech. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako magisterského studia na ABM.

Pro akademické výzkumné pracovníky a pedagogy

Výkonný magisterský účetnictví a finanční řízení podniku (EMBA) znamená další úroveň úspěchu v každém akademickém oboru.... [-]