$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Módní management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Získat titul v podnikání, zatímco zaměstnaný se může zdát složitý, ale výkonný Master of Business Administration stop může být účinný způsob, jak to udělat. Tento pokročilý stupeň je navržen tak, aby nabízel studentům absolutní vzdělání v oblasti obchodu a financí se současnými praktickými zkušenostmi. Co je to EMBA v módním řízení? Módní management zko… Čtěte více

Získat titul v podnikání, zatímco zaměstnaný se může zdát složitý, ale výkonný Master of Business Administration stop může být účinný způsob, jak to udělat. Tento pokročilý stupeň je navržen tak, aby nabízel studentům absolutní vzdělání v oblasti obchodu a financí se současnými praktickými zkušenostmi.

Co je to EMBA v módním řízení? Módní management zkoumá organizační odpovědnost rychle se rozvíjejícího a kreativního módního průmyslu. Tento typ programu poskytuje pokrokový průzkum vodcovských dovedností, technik a metod vyžadovaných od profesionálů v oblasti řízení módy. Kurzy v tomto programu mohou zahrnovat interpersonální komunikaci, techniky zprostředkování konfliktů, globální finance, metody řízení podniku a další. Mnoho škol zahrnuje vedle tradičních tříd přednášek intenzivní workshopy a příležitosti pro vzájemné učení.

Zaměstnavatelé z téměř jakéhokoli odvětví si mohou uvědomit užitečné vlastnosti, které mají módní manažerové. Tito lidé mají tendenci mít silné komunikační dovednosti a jsou vysoce strategickými rozhodovateli. Mnozí také mají tvůrčí povahu, což může pomoci vyřešit různé problémy.

Náklady na titul EMBA mohou být ovlivněny počtem požadovaných kurzů, umístěním programu a typem univerzity nabízejícího titul. V některých případech mohou studenti využít finanční příležitosti nebo stipendijní příležitosti, aby pomohli platit náklady na získání titulu.

Módní průmysl je neustále se měnící pole, ale kariéry v řízení módy zůstaly trvalou nutností po celá desetiletí. Zatímco mnoho lidí se pokouší hledat kariéru v této vysoce konkurenční oblasti, absolventi s pokročilým vzděláním mohou zlepšit své šance na zaměstnání. Účastníci programu mohou zvážit kariéru v oblasti luxusního merchandisingu, řízení značky, maloobchodu / prodeje, public relations a módní žurnalistiky. Některé pozice mohou zahrnovat práci jako módní obchodník, obchodní manažer, stylista nebo manažer výroby.

Různé univerzity nabízejí EMBA v módním řízení. Díky tomuto titulu mohou studenti z různých částí světa studovat a pracovat ve stejnou dobu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Institut Francais de la Mode
Paříž, Francie

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře. ... +

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře. -
EMBA
Kombinované studium
Angličtina
Kampus