$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Móda programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Program EMBA, nebo Executive MBA, je absolventem titul v oboru Business Administration. Tento unikátní titul je především pro obchodní vůdci, kteří jsou již částečně zavedené ve svém oboru. Stupeň jim může pomoci přesunout do další úrovně jejich konkrétní odvětví. Co je EMBA v módě? Tento stupeň je ideální pro ty, kteří již pracují profesionálové v módním… Čtěte více

Program EMBA, nebo Executive MBA, je absolventem titul v oboru Business Administration. Tento unikátní titul je především pro obchodní vůdci, kteří jsou již částečně zavedené ve svém oboru. Stupeň jim může pomoci přesunout do další úrovně jejich konkrétní odvětví.

Co je EMBA v módě? Tento stupeň je ideální pro ty, kteří již pracují profesionálové v módním průmyslu. Studenti, kteří sledují tento stupeň jsou obecně schopni se učit od specialisty v oboru. Berou kurzy jako je globální dodavatelský řetězec a distribuci, strategické značky a marketingového řízení, řízení produktového portfolia a strategického finančního řízení. Mnoho programů umožňují studentům studovat pomocí kombinace face-to-face a on-line kurzů. Oni jsou často schopni navštěvovat společenské akce, aby důležité kontakty na pomoc nastartovat jejich kariéry.

Existuje mnoho výhod pro získání EMBA v módě, s největším bytí schopnost postupovat v něčí kariéře. Studenti získají poznatky, které nemohou zažít na práci, a stupeň může učinit je cennější pracovní síly.

Náklady spojené s EMBA se liší v závislosti na instituci. Mnoho programů umožňují flexibilní učení, které může mít vliv na celkové náklady. Chcete-li být informováni jak je to možné, to je dobrý nápad kontaktovat přijímací oddělení všech institucí, vás zajímá.

Absolventi programu se často stávají vysocí manažeři v módním průmyslu. Vzhledem k této jedinečné stupně, studenti používají program není najít zaměstnání ve svém požadované pole, ale spíše zvýšit své postavení ve svém aktuálním poli. Proto, absolventi programu v módě jsou často schopni pohybovat se ve společnosti a vzít na větší projekty.Mohou být schopni zahájit plány a postupy, které byly kdysi k dispozici pro ně vzhledem k jejich rozšíření znalostí.

EMBA tituly jsou často k dispozici jak na plný i částečný úvazek. Kurzy jsou také někdy k dispozici jak na akademické půdě a on-line, a mnoho programů nabízejí kurzy v noci ao víkendech, aby se ubytovat pracující profesionály. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Institut Francais de la Mode

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře. ... +

Globální módní Management je na částečný úvazek hřiště a pouze Executive MBA v oblasti módy a řízení designu, který umožňuje účastníkům pokračovat ve své kariéře. -
EMBA
Kombinované studium
Angličtina
Kampus