MBASTUDIES

EMBA studium v Lotyšsko - Zde naleznete EMBA studium v Lotyšsko

Lotyšsko se rychle stává atraktivním místem pro zahraniční studenty. Až na jeho nádhernou krajinou, Lotyšska vzdělávací instituce jsou moderní a dobře organizované. Jako nový člen Evropské unie, se stává multikulturní zemí, s výhodou nižší životní náklady než jiné evropské země.


EMBA Lotyšsko programu bude poskytovat aktuální profesionálům znalosti a dovednosti potřebné k postupu ve své kariéře. EMBA Lotyšsko programy jsou navrženy tak, aby studenti mohli pokračovat v práci i sledování jejich stupeň. V návaznosti na profesní zkušenosti, studenti získají solidní obchodní základ se zaměřením na vedení a řízení. Prostřednictvím kurzu a interaktivní vzdělávací prostředí, EMBA Lotyšsko studenty zkoumání takových témat jako je ekonomie, informační technologie, marketing, reklama, finance a lidské zdroje.Absolventi, kteří jsou držiteli EMBA Lotyšsko titul často jít do vyššího vedení a vyšších řídících funkcích.


Pokud to zní, které vás zajímají, pak se podívejte dolů na programu EMBA Lotyšska pro Vás!        

nalezené výsledky Filter

EMBA

Riga Business School
Lotyšsko, Riga
EMBA
01 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
15 Nov 2015
Angličtina
Campus forma

RBS Executive MBA je navržen tak, aby předem zkušené manažery do nových výšin vedení. Program přidává nové pohledy a nástroje, které již obrovské řízení znalostí studentů. Pro ...

Čtěte více