MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Lotyšsko - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Lotyšsko

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Kombinované EMBA studium v Lotyšsko - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Lotyšsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

EMBA

Riga Business School
Lotyšsko, Riga
EMBA
Leden 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
15 Nov 2015
Angličtina
Campus forma

RBS Executive MBA je navržen tak, aby předem zkušené manažery do nových výšin vedení. Program přidává nové pohledy a nástroje, které již obrovské řízení znalostí studentů. Pro ...

Čtěte více