Filter
EMBA
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

EMBA studium v Lotyšsko - Zde naleznete EMBA studium v Lotyšsko

Lotyšsko se rychle stává atraktivním místem pro zahraniční studenty. Až na jeho nádhernou krajinou, Lotyšska vzdělávací instituce jsou moderní a dobře organizované. Jako nový člen Evropské unie, se stává multikulturní zemí, s výhodou nižší životní náklady než jiné evropské země.


EMBA Lotyšsko programu bude poskytovat aktuální profesionálům znalosti a dovednosti potřebné k postupu ve své kariéře. EMBA Lotyšsko programy jsou navrženy tak, aby studenti mohli pokračovat v práci i sledování jejich stupeň. V návaznosti na profesní zkušenosti, studenti získají solidní obchodní základ se zaměřením na vedení a řízení. Prostřednictvím kurzu a interaktivní vzdělávací prostředí, EMBA Lotyšsko studenty zkoumání takových témat jako je ekonomie, informační technologie, marketing, reklama, finance a lidské zdroje.Absolventi, kteří jsou držiteli EMBA Lotyšsko titul často jít do vyššího vedení a vyšších řídících funkcích.


Pokud to zní, které vás zajímají, pak se podívejte dolů na programu EMBA Lotyšska pro Vás!        

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Riga Business School

RBS Executive MBA je navržen tak, aby předem zkušené manažery do nových výšin vedení. Program přidává nové pohledy a nástroje, které již obrovské řízení znalostí studentů ... [+]

RBS Executive MBA je navržen tak, aby předem zkušené manažery do nových výšin vedení. Program přidává nové pohledy a nástroje, které již obrovské řízení znalostí studentů. Program pokrývá všechny aspekty současné manažerské praxe. RBS premiér Leadership Development Cvičení rozvíjí dovednosti a sebedůvěru, aby účinně prováděly strategie do akce. Evropském a globálním studijní cesty poskytují perspektivu a postřehy z celého světa.

Program RBS Executive MBA je mezinárodně uznané a akreditované vzdělání v oboru managementu.

K vrcholům programu jsou:

(LDP), program Leadership Development Cvičení prochází všemi čtyřmi moduly programu EMBA. Účastníci LDP získat hluboké porozumění centrálních pojetí rozvoje vedení a koučování, jak jsou uplatňovány v různých obchodních a sociálních kontextech. Studie založené Modul umožní studentům analyzovat a pracovat na širokých, diverzifikované, mezinárodních obchodních jevy. Studenti mají na místě setkání přibližně jednou za měsíc na prodloužený víkend. Výhodná poloha v Rize, který byl vždy centrem podnikatelské činnosti, zejména proto, že je na křižovatce mezi Východem a Západem. Být jen 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Rize, můžete létat v do tříd a odletět pohodlně. ... [-]
Lotyšsko Riga
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině