EMBA studium Lotyšsko - EMBA studium v Lotyšsko hledejte zde!

EMBA studium v Lotyšsko - Zde naleznete EMBA studium v Lotyšsko

MBA

Lotyšsko se rychle stává atraktivním místem pro zahraniční studenty. Až na jeho nádhernou krajinou, Lotyšska vzdělávací instituce jsou moderní a dobře organizované. Jako nový člen Evropské unie, se stává multikulturní zemí, s výhodou nižší životní náklady než jiné evropské země.


EMBA Lotyšsko programu bude poskytovat aktuální profesionálům znalosti a dovednosti potřebné k postupu ve své kariéře. EMBA Lotyšsko programy jsou navrženy tak, aby studenti mohli pokračovat v práci i sledování jejich stupeň. V návaznosti na profesní zkušenosti, studenti získají solidní obchodní základ se zaměřením na vedení a řízení. Prostřednictvím kurzu a interaktivní vzdělávací prostředí, EMBA Lotyšsko studenty zkoumání takových témat jako je ekonomie, informační technologie, marketing, reklama, finance a lidské zdroje.Absolventi, kteří jsou držiteli EMBA Lotyšsko titul často jít do vyššího vedení a vyšších řídících funkcích.


Pokud to zní, které vás zajímají, pak se podívejte dolů na programu EMBA Lotyšska pro Vás!        

Čtěte více

EMBA

Riga Business School
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2019 Lotyšsko Riga + 1 více

RBS Executive MBA je navržen tak, aby předem zkušené manažery do nových výšin vedení. Program přidává nové pohledy a nástroje, které již obrovské řízení znalostí studentů. Program pokrývá všechny aspekty současné manažerské praxe. RBS premiér Leadership Development Cvičení rozvíjí dovednosti a sebedůvěru, aby účinně prováděly strategie do akce. Evropském a globálním studijní cesty poskytují perspektivu a postřehy z celého světa. [+]

RBS Executive MBA je navržen tak, aby předem zkušené manažery do nových výšin vedení. Program přidává nové pohledy a nástroje, které již obrovské řízení znalostí studentů. Program pokrývá všechny aspekty současné manažerské praxe. RBS premiér Leadership Development Cvičení rozvíjí dovednosti a sebedůvěru, aby účinně prováděly strategie do akce. Evropském a globálním studijní cesty poskytují perspektivu a postřehy z celého světa.

Program RBS Executive MBA je mezinárodně uznané a akreditované vzdělání v oboru managementu.

K vrcholům programu jsou:

(LDP), program Leadership Development Cvičení prochází všemi čtyřmi moduly programu EMBA. Účastníci LDP získat hluboké porozumění centrálních pojetí rozvoje vedení a koučování, jak jsou uplatňovány v různých obchodních a sociálních kontextech. Studie založené Modul umožní studentům analyzovat a pracovat na širokých, diverzifikované, mezinárodních obchodních jevy. Studenti mají na místě setkání přibližně jednou za měsíc na prodloužený víkend. Výhodná poloha v Rize, který byl vždy centrem podnikatelské činnosti, zejména proto, že je na křižovatce mezi Východem a Západem. Být jen 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Rize, můžete létat v do tříd a odletět pohodlně. ... [-]