Kombinované EMBA studium v Litva - Kombinované EMBA studium v Litva hledejte zde!

Kombinované EMBA studium v Litva - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Litva

MBA

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Kombinované EMBA studium v Litva - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

Čtěte více

Mezinárodní Executive MBA

BMI Baltic Management Institute
Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2019 Litva Vilnius

Nejvyšší mezinárodní studium MBA na BMI vám umožní, jako zkušený výkonný nebo vzrůstající profesionál, vystupovat nad davu [+]

Pro vrcholové manažery, podle špičkových obchodních škol

Naše zpráva pro ambiciózní manažery je jednoduchá

- vystupujte!

Zjistěte si sebe jako vedoucího rozhodovacího orgánu zlepšením praktických znalostí o tvorbě hodnot v dnešním rychle se rozvíjejícím obchodním světě.

To je to, o čem BMI International Executive MBA přichází - rozvíjí vizi a vedoucí schopnosti, aby viděl a využil nové příležitosti a přidal do svého úspěšného příběhu působivé nové kapitoly.

BMI sám vystupuje mezi pedagogy vedení několika způsoby:

naše exkluzivní síť mezinárodních profesorů z více než 20 nejlepších světových obchodních škol. naše nejmodernější učební plán určený pro rušné manažery s vysokým potenciálem. impozantní úspěchy a různorodé zkušenosti manažerů na vysoké úrovni v každé Executive MBA kohortě. a naši 650 významných absolventů, kteří nyní úspěšně vedou více než 300 společností ve 30 zemích. ... [-]