Filter
EMBA
Litva Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

EMBA studium v Litva - Zde naleznete EMBA studium v Litva

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

EMBA studium Litva - Veškeré informace o EMBA studiu Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

ISM University of Management and Economics

Výkonný program MBA je organizován v úzké spolupráci se strategickými partnery z akademické sféry. Obsah tohoto programu je perfektně přizpůsoben potřebám trhu práce a je ... [+]

O studiích

Výkonný program MBA je organizován v úzké spolupráci se strategickými partnery z akademické sféry. Obsah tohoto programu je perfektně přizpůsoben potřebám trhu práce a jeho poskytování je založeno na moderních metodách výuky v oblasti podnikání a řízení.

Po dokončení programu budete schopni aplikovat své znalosti kriticky a pochopit, jak řídit obchodní procesy a principy systematickým a kreativním způsobem.

Během studií zjistíte, co znamená být efektivní a odpovědný vůdce. Využijete také pokročilé dovednosti v oblasti vedení, které vám pomohou úspěšně vést a realizovat změny a inovace v organizaci podle vašeho výběru.... [-]

Litva Vilnius
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině