EMBA studium Litva - EMBA studium v Litva hledejte zde!

EMBA studium v Litva - Zde naleznete EMBA studium v Litva

MBA

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

EMBA studium Litva - Veškeré informace o EMBA studiu Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva přímo zde.

Čtěte více

Mezinárodní Executive MBA

BMI Baltic Management Institute
Campus forma Denní studium Kombinované 18 měsíců September 2019 Litva Vilnius + 1 více

Nejvyšší mezinárodní studium MBA na BMI vám umožní, jako zkušený výkonný nebo vzrůstající profesionál, vystupovat nad davu [+]

Pro vrcholové manažery, podle špičkových obchodních škol

Naše zpráva pro ambiciózní manažery je jednoduchá

- vystupujte!

Zjistěte si sebe jako vedoucího rozhodovacího orgánu zlepšením praktických znalostí o tvorbě hodnot v dnešním rychle se rozvíjejícím obchodním světě.

To je to, o čem BMI International Executive MBA přichází - rozvíjí vizi a vedoucí schopnosti, aby viděl a využil nové příležitosti a přidal do svého úspěšného příběhu působivé nové kapitoly.

BMI sám vystupuje mezi pedagogy vedení několika způsoby:

naše exkluzivní síť mezinárodních profesorů z více než 20 nejlepších světových obchodních škol. naše nejmodernější učební plán určený pro rušné manažery s vysokým potenciálem. impozantní úspěchy a různorodé zkušenosti manažerů na vysoké úrovni v každé Executive MBA kohortě. a naši 650 významných absolventů, kteří nyní úspěšně vedou více než 300 společností ve 30 zemích. ... [-]

Executive MBA

ISM University of Management and Economics
Online & Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Litva Vilnius

Výkonný program MBA je organizován v úzké spolupráci se strategickými partnery z akademické sféry. Obsah tohoto programu je perfektně přizpůsoben potřebám trhu práce a jeho poskytování je založeno na moderních metodách výuky v oblasti podnikání a řízení. [+]

O studiích

Výkonný program MBA je organizován v úzké spolupráci se strategickými partnery z akademické sféry. Obsah tohoto programu je perfektně přizpůsoben potřebám trhu práce a jeho poskytování je založeno na moderních metodách výuky v oblasti podnikání a řízení.

Po dokončení programu budete schopni aplikovat své znalosti kriticky a pochopit, jak řídit obchodní procesy a principy systematickým a kreativním způsobem.

Během studií zjistíte, co znamená být efektivní a odpovědný vůdce. Využijete také pokročilé dovednosti v oblasti vedení, které vám pomohou úspěšně vést a realizovat změny a inovace v organizaci podle vašeho výběru.... [-]