MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Kanada - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Kanada

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Kombinované EMBA studium v Kanada - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

Telfer School of Management, University of Ottawa
Kanada, Ottawa
EMBA
Září 2020
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

University of Ottawa Executive MBA je pro ty, kteří hledají nejvyšší návratnost jejich osobní a finanční investice do podnikání absolvent titul. Máte-li požadavek více na sebe ...

Čtěte více