EMBA studium Jižní Korea - EMBA studium v Jižní Korea hledejte zde!

EMBA studium v Jižní Korea - Zde naleznete EMBA studium v Jižní Korea

MBA

Jižní Korea je lídrem v mnoha průmyslových odvětvích, jako jsou technologie, robotika a obchodu. Její ekonomický růst bude sloužit jako model pro rozvojové země. Je to proto, ze to, že Jižní Korea je atraktivní pro zahraniční studenty snaží sledovat EMBA, stejně jako mezinárodní obchodní profesionály. Studenti mohou využít rozsáhlé sítě profesionálních a zároveň se těší na krásné krajiny a kultury.


Jižní Korea EMBA programy jsou určeny pro obchodní profesionály, obvykle ve vedoucích pozicích, získat dovednosti a znalosti potřebné, aby se stal příslušný vedoucí. Studenti EMBA Jižní Korea může použít to, co se naučí ve své studium do práce, a uvést své pracovní zkušenosti pro studium životního prostředí. Studenti EMBA Jižní Korea budou mít přísné ročníkovou práci, která se zaměřuje na základním obchodních zásad, přičemž zdůrazňuje, řízení a vedení lidí.


EMBA Jižní Korea vám může pomoci v kariéře na další úroveň. Přecházet mezi jednotlivými volbami EMBA Jižní Korea níže a udělat další krok směrem ke své profesní cíle!            

Čtěte více

Výkonný vzdělávacího programu (EEP)

Sungkyunkwan University, SKK Graduate School of Business
Campus forma Kombinované 3 semestry March 2019 Jižní Korea Seoul

SKK GSB nabízí strategický plán vzdělávání na rozvoj klíčových zaměstnanců. Executive Education Program (EEP) nabízí v Korean & angličtině na míru krátkodobý kurzy zaměřené na praktickou činnost. [+]

SKK GSB nabízí strategický plán vzdělávání na rozvoj klíčových zaměstnanců. Program vlaky zaměstnanců, aby se lídři v jednotlivých oborech.

&nbsp

Executive Education Program (EEP) nabízí v Korean & angličtině na míru krátkodobý kurzy zaměřené na praktickou činnost. EEP fakulty mají silné podnikatelské zázemí a jsou známé v korejský akademické.

Třídy jsou vysoce participativní pomocí inovativních vyučovacích metod. EEP zahrnuje studii posledních případů, hands-on zkušenosti a akce-založené učení. Několik EEPs rozvíjet finanční specialisté a manažeři značky jsou v současné době ve vývoji.

[-]

Global Executive MBA (Gemba)

University of Washington Foster School of Business
Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2019 Jižní Korea Seoul

Prostřednictvím partnerství mezi UW a Yonsei School of Business nabízí GEMBA zkušeným manažerům vynikající vzdělání v oblasti MBA a zásadní mezinárodní expozici. [+]

Program GEMBA (Global Executive MBA) je osmnáctiměsíční studijní program nabízený od roku 1997 prostřednictvím partnerství mezi Washingtonskou obchodní univerzitou a Sangnamským institutem řízení na Yonsei School of Business. GEMBA nabízí zkušené manažery vynikající vzdělání MBA a základní mezinárodní expozici. Tento program je otevřen každému, po celém světě, který splňuje požadavky na přijetí a má schopnost studovat v Koreji a ve Spojených státech.

Přehled programu

Každý leden 35 až 40 vedoucích pracovníků začíná 18-měsíční program Global Executive MBA na Yonsei University v Soulu. Manažeři s vedoucím potenciálem a demonstrovanými dovednostmi v anglickém jazyce stráví šest intenzivních měsíců učení o obchodních zásadách a postupech na Sangnamském institutu managementu před příchodem do Seattlu na začátku července.... [-]


Executive MBA

University of Washington Foster School of Business
Campus forma Kombinované 21 měsíců September 2019 Jižní Korea Seoul

Ponořte se do povzbudivé, interaktivní výukové zkušenosti, kde si vyměníte nápady s 40-50 zkušenými kolegy v Michael G. Foster School of Business na University of Washington Executive MBA Program. [+]

Cíl vyšší. Dosažte více.

Ponořte se do povzbudivé, interaktivní výukové zkušenosti, kde si vyměníte nápady s 40-50 zkušenými kolegy v Michael G. Foster School of Business na University of Washington Executive MBA Program.

Přehled programu

Celostátní program na výzkumné univerzitě s mezinárodní reputací, University of Washington Executive MBA Program (EMBA) poskytuje přísné obchodní vzdělávání pro střední a vyšší manažery a vedoucí pracovníky. Zkušení profesionálové z celé Severní Ameriky si vybírají UW Executive MBA program, protože jim umožňuje pracovat na plný úvazek a získávat MBA za pouhých 21 měsíců.

... [-]

Executive MBA

Korea University Business School
Campus forma Kombinované 2 let March 2019 Jižní Korea Seoul

Cílem Executive MBA je vzdělávání vedoucích, nikoliv pouze manažerů. Děláme to tím, že poskytneme základní znalosti o obchodních funkcích s našimi inovativními osnovami. Pomáháme vytvářet schopnost našich studentů myslet jak funkčně, tak i kriticky. [+]

Cílem Executive MBA je vzdělávání vedoucích, nikoliv pouze manažerů. Děláme to tím, že poskytneme základní znalosti o obchodních funkcích s našimi inovativními osnovami. Pomáháme vytvářet schopnost našich studentů myslet jak funkčně, tak i kriticky. Snažíme se učit studenty, aby se naučili pracovat jako tým. Naučíme studenty pochopit strategické a provozní důsledky nových technologií.

Program MBA pro současné a budoucí generální ředitele

KU E-MBA, první 2-letý magisterský program, který byl zahájen v roce 2003 v Koreji, je specializovaný intenzivní program, který poskytuje zvýšenou kvalitu vzdělávání. KU E-MBA program převážně zaměřuje se na zlepšení schopností současných vedoucích pracovníků a na rozvoj potenciálu budoucích vedoucích pracovníků. Program je tedy určen pro výkonné ředitele a ředitele, kteří mají více než 10 let pracovních zkušeností a je také vhodný pro ty, kteří mají možnost ve svých organizacích získat důležitou roli. Nejlepší kvalita vzdělávání pro vůdce... [-]