Filter
EMBA
Irsko Study type: Všechny Pace: Všechny

EMBA studium v Irsko - Zde naleznete EMBA studium v Irsko

Irsko si velmi cení na vzdělání, a to je evidentní jeho vysoce ceněné vzdělávací instituce a fakulty. Z tohoto důvodu je Irsko oblíbeným cílem pro zahraniční studenty, kteří hledají EMBA, tak i pro profesionály, kteří chtějí postoupit ve své kariéře.


Studenti sledují EMBA Irsko získá silné obchodní základ a naučit se praktické aplikace teorie podnikání a vedení. EMBA program pro Irsko je lepší prostřednictvím vzájemného působení a sdílení odborných zkušeností, se zaměřením na vedení a řízení. EMBA pro celoroční Irsko bude zabývat tématy, jako je řízení provozu, obchodní výzkum, lidské zdroje, finance, ekonomika a marketing. Absolventi EMBA programy Irska jsou často schopni postoupit ve své kariéře na horní management a pozice výkonné vedení.


Máte-li zájem o titul EMBA Irsku, pak projděte níže uvedených možností a udělat další krok směrem ke své profesní cíle!

Čtěte více Méně

Results

Trinity College Dublin - Business School

Trinity Executive MBA je dvouletý program na částečný úvazek, který je zaměřen na potírání vašeho myšlení a realizaci vašeho potenciálu, a zároveň se přizpůsobuje vašemu ... [+]

Trinity Executive MBA

Trinity Executive MBA je dvouletý program na částečný úvazek, který je zaměřen na potírání vašeho myšlení a realizaci vašeho potenciálu, a zároveň se přizpůsobuje vašemu plánu.

Hlavní body programu

Vedoucí a profesionální vývojový modul

Rozšiřte své sebevědomí a roztáhněte se mimo vaši komfortní zónu, abyste objevili své jedinečné vůdčí schopnosti. Plně kvalifikovaní trenéři výkonu, skupinové workshopy a psychometrické testy jsou jen některé z cest, kterým vám pomůžeme realizovat svůj potenciál.

Podnikové poradenské projekty

Živá akční učení s reálnými společnostmi je klíčovou součástí MBA Trinity. Během celého programu budete pracovat přímo s vedoucími pracovníky ve firmách v celé řadě průmyslových odvětví a řešíte skutečné strategické obchodní problémy.... [-]

Irsko Dublin
September 2019
Kombinované
24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině