EMBA studium Irsko - EMBA studium v Irsko hledejte zde!

EMBA studium v Irsko - Zde naleznete EMBA studium v Irsko

MBA

Irsko si velmi cení na vzdělání, a to je evidentní jeho vysoce ceněné vzdělávací instituce a fakulty. Z tohoto důvodu je Irsko oblíbeným cílem pro zahraniční studenty, kteří hledají EMBA, tak i pro profesionály, kteří chtějí postoupit ve své kariéře.


Studenti sledují EMBA Irsko získá silné obchodní základ a naučit se praktické aplikace teorie podnikání a vedení. EMBA program pro Irsko je lepší prostřednictvím vzájemného působení a sdílení odborných zkušeností, se zaměřením na vedení a řízení. EMBA pro celoroční Irsko bude zabývat tématy, jako je řízení provozu, obchodní výzkum, lidské zdroje, finance, ekonomika a marketing. Absolventi EMBA programy Irska jsou často schopni postoupit ve své kariéře na horní management a pozice výkonné vedení.


Máte-li zájem o titul EMBA Irsku, pak projděte níže uvedených možností a udělat další krok směrem ke své profesní cíle!

Čtěte více

Trinity Executive MBA

Trinity College Dublin - Business School
Campus forma Kombinované 24 měsíců September 2019 Irsko Dublin

Trinity Executive MBA je dvouletý program na částečný úvazek, který je zaměřen na potírání vašeho myšlení a realizaci vašeho potenciálu, a zároveň se přizpůsobuje vašemu plánu. [+]

Trinity Executive MBA

Trinity Executive MBA je dvouletý program na částečný úvazek, který je zaměřen na potírání vašeho myšlení a realizaci vašeho potenciálu, a zároveň se přizpůsobuje vašemu plánu.

Hlavní body programu

Vedoucí a profesionální vývojový modul

Rozšiřte své sebevědomí a roztáhněte se mimo vaši komfortní zónu, abyste objevili své jedinečné vůdčí schopnosti. Plně kvalifikovaní trenéři výkonu, skupinové workshopy a psychometrické testy jsou jen některé z cest, kterým vám pomůžeme realizovat svůj potenciál.

Podnikové poradenské projekty

Živá akční učení s reálnými společnostmi je klíčovou součástí MBA Trinity. Během celého programu budete pracovat přímo s vedoucími pracovníky ve firmách v celé řadě průmyslových odvětví a řešíte skutečné strategické obchodní problémy.... [-]


Executive MBA

UCD Michael Smurfit Graduate Business School
Campus forma Kombinované 24 měsíců September 2019 Irsko Dublin

Jsme irská vedoucí výzkumu-založené obchodní škola a budete ideální pozici, aby využít výzkumu jsme provádět zde. Naše mezinárodní fakulta je cenným zdrojem, který nabízí vysoce kvalitní výuku a bohaté obchodní zkušenosti. [+]

Inovativní výukové metody v prostředí malých skupinách. Profesionální, vysoce motivované kolegy. Kontakt s absolventy a šéfů firem. Velmi-cvičil, mezinárodní fakulty.

Cíle Executive MBA

Znalost Jsme irská vedoucí výzkumu-založené obchodní škola a budete ideální pozici, aby využít výzkumu jsme provádět zde. Naše mezinárodní fakulta je cenným zdrojem, který nabízí vysoce kvalitní výuku a bohaté obchodní zkušenosti.

Manažerské dovednosti Pomůžeme vám zlepšit vaši kritickou analýzu, řešení problémů a jiné praktické obchodní dovednosti a rozvíjet své "soft skills", jako jsou komunikační a interpersonální dovednosti, a to prostřednictvím školení a koučování.... [-]