MBASTUDIES

Kombinované Inovační management Itálie - Inovační management programy Itálie Inovační management

Poté, co jste získali právnický titul podnikání a mají významný hands-on zkušeností, je dalším krokem je Executive MBA (EMBA). Programy kombinují základy, jako jsou finance, účetnictví a marketingu se vedení studií, které se dostane do vysoké úrovni výkonných a řídících funkcích.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Kombinované EMBA Itálie - Udělejte si on-line EMBA Itálie. Všechny Kombinované EMBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Inovační management, Itálie Filter

Executive MBA in Business Innovation

MIB Trieste School of Management
EMBA
23 Bře 2020
<
Kombinované
<
24 měsíce
10 Bře 2020
Angličtina
Kampus
Online forma

Executive MBA in Business Innovation (EMBAIN) je určen pro manažery, kteří chtějí využít příležitostí, které nabízejí nové technologie, ke zvýšení obratnosti a transformaci ob ...

Čtěte více