Filter
EMBA
Indonésie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

EMBA studium v Indonésie - Zde naleznete EMBA studium v Indonésie

Indonésie EMBA program bude poskytovat vzdělání z mezinárodního hlediska za velmi pokládaný vzdělávacích institucí a z kvalitních fakulty. Indonésie nabízí vzrušující místo pro vzdělávání mezi kulturou a intelekt.


EMBA Indonésie je určen pro profesionály, v současné době pracuje jako podnikatele. EMBA Indonésie Studenti jsou vedeni, aby své na pracovišti znalosti učební prostředí pomocí interaktivních ročníkové práce a práce ve skupině. Prostřednictvím kurzů, které se zaměřují na účetnictví, ekonomie, marketing, informační technologie a studenti získají solidní znalosti principů podnikání se zaměřením na vedení a řízení. Absolventi EMBA Indonésie často jsou schopni postupovat ve své kariéře do vyšší úrovně řízení a pozice Vedení v mezinárodních korporací a podniků.


Pokud to zní, které vás zajímají, pak se podívejte po EMBA programy Indonésie níže a najít míru pro Vás!              

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

IPMI International Business School

To je hlavní program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. ... [+]

To je jádro program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. Hlavní rysy programu jsou:

Harvard Business School Case-Metody studia

Osnovy IPMI Business School bylo rychle zvyklý na změny pojmů a postupů v podnikání. Stejně jako Harvard Business School, IPMI Business School je především případová studie obchodní škola s případovými studiemi z Harvardu, INSEAD a IPMI Business School sám. Použití případech, nebo poměr mezi případy a koncepčního rámce se liší v závislosti na předměty a programy kurzů.

Master of Business Administration (MBA) program zachycuje složitost a nejasnostem spočívajícím v rozhodování a provádění reálného světa ve třídě pomocí případových studií, spíše než pouze prostřednictvím přednášek. Diskuse o real life situacích vede studenty na jaké problémy z různých úhlů a dá dobře zaoblené perspektivu. Stejně tak umožňuje studentům rozvíjet silné analytické a řešení problémů & rozhodovací schopnosti. Kromě toho také poskytuje studentům s použitelných dovedností porozumět dynamice podnikání.... [-]

Indonésie Jakarta