EMBA studium Indonésie - EMBA studium v Indonésie hledejte zde!

EMBA studium v Indonésie - Zde naleznete EMBA studium v Indonésie

MBA

Indonésie EMBA program bude poskytovat vzdělání z mezinárodního hlediska za velmi pokládaný vzdělávacích institucí a z kvalitních fakulty. Indonésie nabízí vzrušující místo pro vzdělávání mezi kulturou a intelekt.


EMBA Indonésie je určen pro profesionály, v současné době pracuje jako podnikatele. EMBA Indonésie Studenti jsou vedeni, aby své na pracovišti znalosti učební prostředí pomocí interaktivních ročníkové práce a práce ve skupině. Prostřednictvím kurzů, které se zaměřují na účetnictví, ekonomie, marketing, informační technologie a studenti získají solidní znalosti principů podnikání se zaměřením na vedení a řízení. Absolventi EMBA Indonésie často jsou schopni postupovat ve své kariéře do vyšší úrovně řízení a pozice Vedení v mezinárodních korporací a podniků.


Pokud to zní, které vás zajímají, pak se podívejte po EMBA programy Indonésie níže a najít míru pro Vás!              

Čtěte více

Výkonný Master of Business Administration

IPMI International Business School
Campus forma Denní studium Indonésie Jakarta

To je hlavní program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. [+]

To je jádro program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. Hlavní rysy programu jsou:

Harvard Business School Case-Metody studia

Osnovy IPMI Business School bylo rychle zvyklý na změny pojmů a postupů v podnikání. Stejně jako Harvard Business School, IPMI Business School je především případová studie obchodní škola s případovými studiemi z Harvardu, INSEAD a IPMI Business School sám. Použití případech, nebo poměr mezi případy a koncepčního rámce se liší v závislosti na předměty a programy kurzů.

Master of Business Administration (MBA) program zachycuje složitost a nejasnostem spočívajícím v rozhodování a provádění reálného světa ve třídě pomocí případových studií, spíše než pouze prostřednictvím přednášek. Diskuse o real life situacích vede studenty na jaké problémy z různých úhlů a dá dobře zaoblené perspektivu. Stejně tak umožňuje studentům rozvíjet silné analytické a řešení problémů & rozhodovací schopnosti. Kromě toho také poskytuje studentům s použitelných dovedností porozumět dynamice podnikání.... [-]