$close

Filtry

Zobrazit výsledky

EMBA studium v Indonésie - Zde naleznete EMBA studium v Indonésie

Indonésie EMBA program bude poskytovat vzdělání z mezinárodního hlediska za velmi pokládaný vzdělávacích institucí a z kvalitních fakulty. Indonésie nabízí vzrušující místo pro vzdělávání mezi kulturou a intelekt. EMBA Indonésie je určen pro profesionály, v současné době pracuje jako podnikatele. EMBA Indonésie Studenti jsou vedeni, aby své na pracovišti znalosti… Čtěte více

Indonésie EMBA program bude poskytovat vzdělání z mezinárodního hlediska za velmi pokládaný vzdělávacích institucí a z kvalitních fakulty. Indonésie nabízí vzrušující místo pro vzdělávání mezi kulturou a intelekt.


EMBA Indonésie je určen pro profesionály, v současné době pracuje jako podnikatele. EMBA Indonésie Studenti jsou vedeni, aby své na pracovišti znalosti učební prostředí pomocí interaktivních ročníkové práce a práce ve skupině. Prostřednictvím kurzů, které se zaměřují na účetnictví, ekonomie, marketing, informační technologie a studenti získají solidní znalosti principů podnikání se zaměřením na vedení a řízení. Absolventi EMBA Indonésie často jsou schopni postupovat ve své kariéře do vyšší úrovně řízení a pozice Vedení v mezinárodních korporací a podniků.


Pokud to zní, které vás zajímají, pak se podívejte po EMBA programy Indonésie níže a najít míru pro Vás!              

Méně
Další informace o studiu v Indonésii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
IPMI International Business School
Jakarta, Indonésie

To je hlavní program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích.

To je hlavní program IPMI Business School. Program, se neustálé zlepšování, probíhá již dvacet let a produkoval řadu odborných manažerů a vedoucích. -
EMBA
Denní studium
Angličtina
Kampus