MBASTUDIES

EMBA studium v Hongkong - Zde naleznete EMBA studium v Hongkong

Získejte prvotřídní MBA titul se EMBA programu Hong Kong, tvarované splnit plán vedení. EMBA Hong Kong dá profesionálně řízené studentů v srdci rychle se rozvíjející globální obchodní oblasti. Odborníci, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru s EMBA Hong Kong bude studovat společně s kolegy profesionály z celého světa a vytváří unikátní síť pro budoucí spolupráci a osobní růst.

Kandidáti na EMBA Hong Kong nabízí jedinečnou rovnováhu mezi globální zaměření a místní zkušenosti, vytváří příležitost pro vedoucí pracovníky a manažery být vystaven prudkým hospodářským rozvojem v Číně a jeho dynamický vliv na budoucnost světového obchodu. Hong Kong, jako ústřední čínské hub, místa EMBA studentům za vynikající kvalitu vzdělávání výkonný.

EMBA programu Hongkong se snaží poskytovat vysoce postavených manažerů věnuje se dovednosti a znalosti o moderní manažerské teorie a praxe a umožnit metody řešení problémů a strategické hlavní připravit se na nevyhnutelné problémy živé a neustále se měnícím podnikatelském prostředí Číny a ve světě.

Pokud hledáte pro EMBA Hong Kong titul, pak jste na správném místě! Procházení možností níže!

nalezené výsledky Filter

Henley Flexibilní Executive MBA v Asii

Henley Business School Asia
EMBA
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Kampus

Program kombinuje směs individuální a skupinové studium, on-line a face-to-face dílny. Tato inovativní a velmi důležité MBA kvalifikace je pro zkušené manažery, kteří chtějí p ...

Čtěte více

Henley flexibilní Executive MBA v Asii

Henley Business School Asia
EMBA
Zář 2020
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Henley Flexibilní Executive MBA je dva roky na částečný úvazek program určený pro zkušené manažery a zaneprázdněné manažery, kteří chtějí rozvíjet své mezinárodní kompetence ř ...

Čtěte více