EMBA

The Chinese University of Hong Kong, CUHK Business School

Popis programu

Read the Official Description

EMBA

The Chinese University of Hong Kong, CUHK Business School

The EMBA studijní program odráží náš závazek k relevanci a excelenci, že se zaměří na strategii a integrační povahu podnikatelského prostředí, v němž vedoucí pracovníci působí. Každý rok přibližně 50 osob jsou přijati do programu. Účastníci se očekává, že udrží jejich plný úvazek pracovních povinností po celou dobu jejich studia EMBA.

jsou zapotřebí dva roky studia - každý se skládá ze čtyř podmínek. Dva týdenní, in-pobytu studijní programy jsou příslušně naplánováno na začátku a na konci programu. První rok program poskytuje solidní základy ve všech hlavních podnikových funkcí a úvod k různým měnící se podnikatelské prostředí. Druhý-leté program používá funkčně integrační přístup, který klade důraz strategií a politik široce založené.

Metody výuky

Metoda EMBA výuky důsledně využívá silné a různorodé manažerských zkušeností účastníků. Metody výuky se liší, ale mohou zahrnovat formální přednášky, semináře, případ analýzy, simulační hry a individuálních i skupinových projektů souvisejících s aktuálním otázkám řízení v hostitelských organizacích účastníků.

Chcete-li zlepšit vzdělávací hodnotu programu, účastníci se očekává, že přispějí ke malých i velkých skupinových aktivit v rámci vysoce interaktivního výukového prostředí. Studijní skupiny jsou tvořeny s účastníky z různých prostředí a úrovní zkušeností. Tady, efektivní komunikace a týmové dovednosti jsou praktikována s cílem dosažení našeho cíle EMBA.

Požadavky na přijetí

Žadatelé musí:

  • získali bakalářský titul nebo rovnocennou odbornou kvalifikaci do určité míry,
  • normálně, mohou mít nejméně 7 let po skončení kvalifikačního podnikání nebo odpovídající praxe, včetně 5 let ve vedoucím postavení, a
  • uspořádat odpovědnou vedoucí pozici managementu.
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čínština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
520,000 HKD
Information
Deadline
Locations
Hongkong - Hong Kong
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu