MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Francie - Aix-en-Provence - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Francie - Aix-en-Provence

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kombinované studium EMBA studium v Francie - Aix-en-Provence - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Francie, Aix-en-Provence. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

IAE Aix Graduate School of Management
EMBA
<
Kombinované studium
<
18&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kampus

To Executive MBA je nastaven na vysoký potenciál profesionály a kombinuje vzrušující škálu kurzů převedených víkendů a celých obytných týdnů ....

Čtěte více