Food and Beverage Business programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Food and Beverage Business programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

EMBA programy: Hledat zde pro programy Food and Beverage Business. Získejte všechny informace o škole a EMBA directely, šetří čas a obraťte se na EMBA Přijímací řízení na 3 kliknutí zde!

Čtěte více

MBA v obchodě s vínem

California State University Sonoma
Campus forma Online & Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let March 2019 Spojené státy americké 1801 + 2 více

Dnešní vinný průmysl se mění. Více než jednoduše uspokojuje potřeby průmyslu, Sonoma MBA ve společnosti Wine Business pomáhá formovat, jak se průmysl vyvíjí v rámci požadavků globalizace, technologie a měnících se předpisů. Mezinárodně akreditovaný Sonoma Executive MBA ve společnosti Wine Business je dodáván s časovým rozvrhem, významem a zaměřením na vedoucí pozici profesionálů na úrovni senior manažerů, ředitelů a výkonných pracovníků. [+]

Sonoma MBA ve víně

Nechte své utrpení stát se svou profesí.

Dnešní vinný průmysl se mění. Více než jednoduše uspokojuje potřeby průmyslu, Sonoma MBA ve společnosti Wine Business pomáhá formovat, jak se průmysl vyvíjí v rámci požadavků globalizace, technologie a měnících se předpisů.

Tento specializovaný program je jediný svého druhu a vybavuje studenty znalostmi vinařského podnikání a průmyslovými nástroji, které přinášejí výsledky na dnešních konkurenčních globálních trzích s vínem. Program je mezinárodně akreditován a dodává se v částečném formátu pro pracující profesionály (dva roky) nebo na plný úvazek pro studenty, kteří chtějí dokončit program v jednom roce.... [-]