MBASTUDIES

Finanční management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Master of Business Administration je skvělá volba pro jednotlivce, kteří chtějí rychle sledovat svou kariéru na manažerských pozicích. Studenti MBA jsou prezentováni s reálnými scénáři, které je mohou připravit na rychlý pokrok na pracovišti. Výsledkem je, že absolventi MBA jsou i nadále velkou poptávkou díky dovednostem, které získali v těchto programech.

Co je MBA ve finančním řízení? Jedná se o titul zaměřený na profesionály, kteří pracují ve finančních oblastech svých příslušných organizací a chtějí zvýšit své znalosti o nejnovějších nástrojích a technikách v oblasti finančního řízení. Tento typ titulu může připravit absolventy na výkonné vedoucí pozice. Studenti se mohou zapojit do kurzů zaměřených na témata jako strategické řízení, marketing, řízení projektů a účetnictví.

Studenti, kteří mají zájem o MBA v oblasti finančního řízení, mohou očekávat, že budou rozvíjet strategické myšlení a finanční dovednosti, které mohou být využity ke zlepšení osobního času a řízení peněz. Vyšší dovednosti v oblasti řešení problémů je mohou umístit na vyšší příležitosti a vyšší platy v práci.

Náklady na MBA se budou lišit v závislosti na škole a typu nabízeného programu. Studenti, kteří mají zájem, by si měli být jisti, že zkoumají dostupné programy, které spadají do jejich finančních možností.

Existují četné příležitosti pro absolventy s MBA v pověření finančního řízení. Některé z těchto pozic mohou zahrnovat finanční analytika, manažera finančního oddělení, investičního bankéře a finanční ředitele. Absolventi mohou zvolit práci pro mezinárodní korporace, vládní organizace nebo neziskové organizace. Někteří lidé se také rozhodli pracovat jako konzultanti nebo podnikatelé. Vzhledem k tomu, že se jedná o pokročilý stupeň, MBA může také připravit absolventy pro doktorské programy.

MBA v programech finančního řízení lze nalézt na univerzitách po celém světě. Studenti, kteří mají zájem o studium, by měli hledat program, který splňuje jejich potřeby a plán. Třídy lze absolvovat v různých formátech včetně denního, částečného, ​​osobního nebo on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

4 Výsledky v Finanční management Filter

Executive MBA ve finančním řízení

Learna Ltd
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Online forma

Náš finanční manažer Executive MBA nabízí vedoucím pracovníkům a vedoucím pracovníkům studijní program, který je odolný vůči budoucnosti a který rychle rozšíří vaše akademické ...

Čtěte více

Executive MBA Finanční řízení - Online, Blended nebo Full-time

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;18 měsíce
Ruština
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studujte v angličtině! (1) Online kdekoli, (2) Smíšené učení nebo (3) Denní studium na akademické půdě v Rusku! Top 14 nejlepších MBA ve střední a východní Evropě! Top 200 nej ...

Čtěte více

Executive MBA - Financial Management

Formato Educativo
EMBA
<
Denní studium
<
10 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Účastníci tohoto programu bude čelit která analyzuje a vyhodnocuje finanční oblast společností (obě služby a průmysl) v neobyčejně praktickým způsobem, pomocí nástrojů, techni ...

Čtěte více

Výkonný Master v účetnictví a finančního řízení

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
Angličtina
Online forma

Tato Výkonný Master (EMBA), v účetnictví a finanční řízení studijní program je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve vedoucí poz ...

Čtěte více