MBASTUDIES.CZ

Exekutiva v Severní Amerika - Exekutiva Exekutiva programy v Severní Amerika

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Exekutiva v Severní Amerika - Udělejte si Exekutiva v Severní Amerika. Získejte všechny program Exekutiva a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Exekutiva, Severní Amerika Filter

Online Executive MBA

Rochester Institute of Technology (RIT)
Online forma Kombinované 17 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Rochester

Online manažer MBA je určen pro střední-k-vyšší úroveň profesionálů, kteří se snaží zdokonalit své obchodní a vůdčí schopnosti s cílem zvýšit jejich výkonnost, převzít větší odpovědnost a efektivně se postavit pro budoucí příležitosti. Flexibilita on-line formátu kultivuje spolupráci, přesto umožňuje distanční vzdělávání. V RITu víme, že manažeři chtějí více než jen jednoduchý převod teorie podnikání a řízení a koncepcí. Chtějí vysokou míru spolupráce s fakultou a zejména se svými vrstevníky. Chtějí diskutovat, argumentovat, soutěžit a spolupracovat s dalšími zkušenými manažery na strategických a aktuálních tématech a projektech. To jsou základní rysy on-line výkonné MBA, a ten, který má přímou a okamžitou použitelnost na jejich vlastní profesionální rozvoj.

Executive MBA

Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management
Kampus Denní studium Kombinované 21 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Cleveland + 1 více

MBA (EMBA) program, Weatherhead Executive je založen na výrazné, stále svěží absolventa vzdělávacího programu, který bere zkušené kandidáty na novou úroveň jako obchodní profesionály a vůdců.