MBASTUDIES.CZ

Exekutiva v Evropa - Exekutiva Exekutiva programy v Evropa

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Exekutiva v Evropa - Udělejte si Exekutiva v Evropa. Získejte všechny program Exekutiva a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Exekutiva, Evropa Filter

Rochester-Bern Executive MBA

University of Rochester & Universität Bern
Kampus Kombinované 17 měsíce Kontaktuj školu Švýcarsko Bern

Program EMBA v Rochester-Bern nabízí řadu výhod pro vedoucí pracovníky, kteří hledají další vzdělávání zaměřené na budoucnost: mezinárodní zaměření, systematické praktické uplatnění a duální stupeň.

Blended Executive MBA

Deusto Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 16 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Bilbao Madrid Španělsko online Francie Paříž + 4 více

16měsíční program Blended Executive MBA v Deusto Business School hodlá řešit nové skutečnosti a výzvy, s nimiž vedoucí pracovníci v současné době čelí, a to jak v oblasti odborné, tak osobní.