Kombinované EMBA studium v Dánsko - Kombinované EMBA studium v Dánsko hledejte zde!

Kombinované EMBA studium v Dánsko - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Dánsko

MBA

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Kombinované EMBA studium v Dánsko - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

Čtěte více

Global Executive MBA

AVT Business School
Campus forma Kombinované 18 měsíců October 2019 Dánsko Copenhagen

Akademický MBA akreditovaný AMBA je jediným opravdovým celosvětovým vedoucím programem nabízeným v Dánsku. [+]

Exekutivní MBA

Executive MBA (Master of Business Administration) na AVT je obohacující cestou, která vám umožní zdokonalit své manažerské dovednosti a zároveň prozkoumat měnící se role vůdců v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí.

MBA je 18-měsíční program ve dvou částech:

Část 1 je CBA, která trvá 6 měsíců / 650 hodin. Část 2 je MBA, která trvá dalších 12 měsíců / 1 300 hodin a vychází z úspěšného dokončení programu CBA.

První část Executive MBA zahrnuje příjemné oční studium na Cambridge v Bostonu, Massachusetts, USA.

Výkonná třída MBA také cestuje do Šanghaje pro ponoření na čínský trh.... [-]