EMBA studium Dánsko - EMBA studium v Dánsko hledejte zde!

EMBA studium v Dánsko - Zde naleznete EMBA studium v Dánsko

MBA

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

EMBA studium Dánsko - Veškeré informace o EMBA studiu Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko přímo zde.

Čtěte více

Global Executive MBA

AVT Business School
Campus forma Kombinované 18 měsíců October 2018 Dánsko Copenhagen

Akademický MBA akreditovaný AMBA je jediným opravdovým celosvětovým vedoucím programem nabízeným v Dánsku. [+]

Exekutivní MBA

Executive MBA (Master of Business Administration) na AVT je obohacující cestou, která vám umožní zdokonalit své manažerské dovednosti a zároveň prozkoumat měnící se role vůdců v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí.

MBA je 18-měsíční program ve dvou částech:

Část 1 je CBA, která trvá 6 měsíců / 650 hodin. Část 2 je MBA, která trvá dalších 12 měsíců / 1 300 hodin a vychází z úspěšného dokončení programu CBA.

První část Executive MBA zahrnuje příjemné oční studium na Cambridge v Bostonu, Massachusetts, USA.

Výkonná třída MBA také cestuje do Šanghaje pro ponoření na čínský trh.... [-]


Executive MBA

IBA International Business Academy
Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Dánsko Kolding

Výkonný MBA je založen na mnoha letech výuky, výzkumu a poradenství, které byly ústředním bodem činnosti akademických pracovníků Coventry University Business [+]

Exekutivní MBA

se zaměřením na strategii, HRM a finance.

Výkonný MBA je založen na mnoha letech výuky, výzkumu a poradenství, které byly ústředním bodem činnosti akademických pracovníků Coventry University Business School a IBA a vedly k rozvoji vysoce kvalitních studijních programů na univerzitní úrovni, výzkumu stupňů, mezinárodních pracovních stáží, mediální práce a řady publikací v obou institucích.

PRO KOHO?

Exekutivní MBA je skutečně mezinárodní vzdělání pro obchodní manažery, které společně dodává Coventry University Business School v Anglii a Mezinárodní obchodní akademie (IBA) v Koldingu, Dánsko.... [-]