Filter
EMBA
Dánsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

EMBA studium v Dánsko - Zde naleznete EMBA studium v Dánsko

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

EMBA studium Dánsko - Veškeré informace o EMBA studiu Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

AVT Business School

Akademický MBA akreditovaný AMBA je jediným opravdovým celosvětovým vedoucím programem nabízeným v Dánsku. ... [+]

Exekutivní MBA

Executive MBA (Master of Business Administration) na AVT je obohacující cestou, která vám umožní zdokonalit své manažerské dovednosti a zároveň prozkoumat měnící se role vůdců v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí.

MBA je 18-měsíční program ve dvou částech:

Část 1 je CBA, která trvá 6 měsíců / 650 hodin. Část 2 je MBA, která trvá dalších 12 měsíců / 1 300 hodin a vychází z úspěšného dokončení programu CBA.

První část Executive MBA zahrnuje příjemné oční studium na Cambridge v Bostonu, Massachusetts, USA.

Výkonná třída MBA také cestuje do Šanghaje pro ponoření na čínský trh.... [-]

Dánsko Kodaň
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Business Academy

Tento titul MBA je částečný úvazek a mezinárodní program, který nabízí Leeds Beckett University ve spolupráci s IBA International Business Academy v Koldingu. ... [+]

Evropská výkonná MBA (E-MBA)

Jako manažer je důležité zůstat v popředí tržních trendů a vývoje a také s různými vnějšími faktory, které ovlivňují úspěch společnosti, schopnost konkurovat ostatním a pozici na trhu.

Mezi nejdůležitější parametry úspěšné společnosti patří strategie, ekonomika, řízení, marketing a řízení lidských zdrojů. Tento program se na tato témata silně zaměřuje.

Tento titul MBA je částečný úvazek a mezinárodní program, který nabízí Leeds Beckett University ve spolupráci s IBA International Business Academy v Koldingu.

S evropským výkonným MBA získáte dovednosti, které vám umožní pracovat se všemi důležitými aspekty podnikání. Získáte nástroje i znalosti a metody, které můžete použít nyní i ve své budoucí kariéře.... [-]

Dánsko Kolding
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině