EMBA studium Dánsko - EMBA studium v Dánsko hledejte zde!

EMBA studium v Dánsko - Zde naleznete EMBA studium v Dánsko

MBA

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

EMBA studium Dánsko - Veškeré informace o EMBA studiu Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko přímo zde.

Čtěte více

Executive MBA

IBA International Business Academy
Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Dánsko Kolding

Výkonný MBA je založen na mnoha letech výuky, výzkumu a poradenství, které byly ústředním bodem činnosti akademických pracovníků Coventry University Business [+]

Exekutivní MBA

se zaměřením na strategii, HRM a finance.

Výkonný MBA je založen na mnoha letech výuky, výzkumu a poradenství, které byly ústředním bodem činnosti akademických pracovníků Coventry University Business School a IBA a vedly k rozvoji vysoce kvalitních studijních programů na univerzitní úrovni, výzkumu stupňů, mezinárodních pracovních stáží, mediální práce a řady publikací v obou institucích.

PRO KOHO?

Exekutivní MBA je skutečně mezinárodní vzdělání pro obchodní manažery, které společně dodává Coventry University Business School v Anglii a Mezinárodní obchodní akademie (IBA) v Koldingu, Dánsko.... [-]


Global Executive MBA

AVT Business School
Campus forma Kombinované 18 měsíců October 2019 Dánsko Copenhagen

Akademický MBA akreditovaný AMBA je jediným opravdovým celosvětovým vedoucím programem nabízeným v Dánsku. [+]

Exekutivní MBA

Executive MBA (Master of Business Administration) na AVT je obohacující cestou, která vám umožní zdokonalit své manažerské dovednosti a zároveň prozkoumat měnící se role vůdců v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí.

MBA je 18-měsíční program ve dvou částech:

Část 1 je CBA, která trvá 6 měsíců / 650 hodin. Část 2 je MBA, která trvá dalších 12 měsíců / 1 300 hodin a vychází z úspěšného dokončení programu CBA.

První část Executive MBA zahrnuje příjemné oční studium na Cambridge v Bostonu, Massachusetts, USA.

Výkonná třída MBA také cestuje do Šanghaje pro ponoření na čínský trh.... [-]